LĂ€genhetshotell
Native Victoria
Fotogalleri för Native Victoria





Recensioner
8,4 av 10,
Mycket bra
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

3 Howick Pl, Native Victoria, London, England, SW1P 1WG
- Place, Westminster CathedralâȘ3 min till fotsâŹ
- Place, Buckingham PalaceâȘ8 min till fotsâŹ
- Place, Westminster AbbeyâȘ9 min till fotsâŹ
- Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ64 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - 1 sovrum

LĂ€genhet - 1 sovrum
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - 2 sovrum

LĂ€genhet - 2 sovrum
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - 3 sovrum

LĂ€genhet - 3 sovrum
Liknande boenden

Fraser Suites Queens Gate
Fraser Suites Queens Gate
- Kök
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
4.4 av 5, Fantastiskt, 1Â 367Â recensioner
Priset Àr 1 690 kr
inklusive skatter och avgifter
29 mars â 30 mars
Om boendet
Native Victoria
Rökfria Native Victoria Àr ett lÀgenhetshotell med en takterrass och en trÀdgÄrd. Varje lÀgenhet stÄtar med golvvÀrme (i badrummet) och erbjuder gratis wi-fi och kök. GÀster kan slappa framför en smart-tv med digitalkanaler och boendet har Àven tvÀttmaskin och middagsplats. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
Native Victoria erbjuder 23 rum med espressobryggare och kaffe- och tebryggare. Rummen har inredda balkonger. Rummen har separat sittutrymme och skrivbord. SÀngarna har sÀngtillbehör av högsta kvalitet. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 4,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har badkar/dusch, gratis toalettartiklar och hÄrtorkar.
Detta lÀgenhetshotell i London erbjuder sina gÀster gratis wi-fi, med en hastighet pÄ 50+ Mbps. 32-tums smart-tv med digitalkanaler. Dessutom har rummen strykjÀrn/strykbrÀda och mörklÀggningsgardiner. StÀdning erbjuds varje vecka och allergitestade sÀngklÀder kan fÄs pÄ begÀran. StÀdning sker i begrÀnsad utstrÀckning.
Native Victoria i London centrum ligger mindre Àn tio minuters promenad frÄn populÀra sevÀrdheter som Buckingham Palace och Westminster Abbey. Detta lÀgenhetshotell med 4,5 stjÀrnor har 23 rum, vilka stÄtar med kök, inredda balkonger och separat middagsplats.
Rum
Varje lÀgenhet har uppvÀrmning, kök och möblerad balkong, och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 32-tumss smart-tv med digitalkanaler. Samtliga sÀngar har sÀngtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns hÄrtork och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, espressobryggare och strykbrÀda. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
PĂ„ boendet
Native Victoria erbjuder en takterrass och en trÀdgÄrd.
Du som bor pÄ Native Victoria har tillgÄng till takterrass, trÀdgÄrd och hiss. Receptionen har öppet dygnet runt.
Detta lÀgenhetshotell i London har 4,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.








