Lägenhetshotell

Native Tower Bridge

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Native Tower Bridge

Ett modernt vardagsrum med en mörkblå soffa, ett soffbord med ett tidningsnummer på och en utsikt över en byggnad genom ett stort fönster.
Ett modernt vardagsrum med ett stort fönster, en platt-TV, ett skrivbord i trä och en bekväm fåtölj.
En snyggt bäddad säng med ett grått överkast, en mörk sänggavel och tre kuddar i olika nyanser av grått och vitt.
Ett modernt vardagsrum med ett soffbord i marmor, en fåtölj i läder, ett litet sidobord med en lampa och ett stort fönster med gardiner.
Ett modernt kök med en central köksö, en matplats med ett runt bord och stolar samt utsikt över staden genom stora fönster.

Recensioner

8,0 av 10,
Mycket bra

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Husdjursvänligt
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Utforska området

Se på karta
3 America Square, London, England, EC3N 2LR
  • Place, Finansdistrikt
    ‪1 min till fots‬
  • Place, Tower of London
    ‪3 min till fots‬
  • Place, Tower Bridge
    ‪9 min till fots‬
  • Airport, London (LCY-London City)
    ‪28 min med bil‬

Rumsalternativ

Lägenhet - 1 sovrum

  • 46 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 kingsize-säng
  • Gratis wi-fi

Lägenhet - 2 sovrum

  • 66 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 2 kingsize-sängar
  • Gratis wi-fi

Penthouse - 2 sovrum

  • 113 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 2 kingsize-sängar
  • Gratis wi-fi

Liknande boenden

Om boendet

Native Tower Bridge

Rökfria Native Tower Bridge är ett lägenhetshotell med tvättmöjligheter, expressutcheckning och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Varje lägenhet har stor kyl/frys, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Här erbjuds gäster tvättmaskin och middagsplats, samt bekvämligheter som gratis wi-fi och separat sittutrymme. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
Native Tower Bridge erbjuder 9 luftkonditionerade rum med espressobryggare och värdeförvaringsskåp. Dessa individuellt inredda rum har separat sittutrymme och inkluderar matbord. Sängarna har sängtillbehör av högsta kvalitet. LCD-tv finns på rummen. Rummen på detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och separat middagsplats. Badrummen har badkar/dusch med regndusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar.

Detta lägenhetshotell i London erbjuder sina gäster gratis wi-fi. Skrivbord och skrivbordsstolar finns. Dessutom har rummen kaffe- och tebryggare och strykjärn/strykbräda. Städning erbjuds varje vecka och allergitestade sängkläder kan fås på begäran. Städning sker i begränsad utsträckning.

Native Tower Bridge i London centrum ligger mindre än tio minuters promenad från populära sevärdheter som Tower Bridge och Tower of London. Detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har 9 rum, vilka ståtar med kök, separat middagsplats och separat sittutrymme.
Rum
Varje lägenhet har individuell inredning, kök och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. En 40-tumss LCD-tv står för underhållningen, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Samtliga sängar har sängtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns regndusch, hårtork och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin, espressobryggare och värdeförvaringsskåp. Städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
På Native Tower Bridge har gäster tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen, expressutcheckning och tvättmöjligheter.
Native Tower Bridge lockar med tvättmöjligheter, expressutcheckning och hiss. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.

Detta lägenhetshotell i London har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Familjevänligt

  • Barn bor gratis (läs mer)
  • Gratis spjälsäng

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Espressobryggare
  • Frys
  • Grytor och köksredskap
  • Mikrovågsugn
  • Pappersservetter
  • Smörgåsgrill
  • Spishäll
  • Stor kyl/frys
  • Städredskap
  • Te-/kaffebryggare
  • Ugn

Matplats

  • Matbord

Sovrum

  • Allergitestade sängkläder
  • Sängtillbehör av högsta kvalitet

Badrum

  • 1 privat badrum
  • Dusch över badkar
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Regndusch
  • Schampo
  • Toalettpapper
  • Tvål

Utrymmen

  • Insektsnät för fönster
  • Matbord
  • Separat middagsplats
  • Separat sittutrymme

Underhållning

  • 40-tums LCD-tv

Tvätt

  • Tvättmaskin
  • Tvättmöjligheter

Arbetsutrymmen

  • Arbetsområde för laptop
  • Kontorsstol

Komfort

  • Luftkonditionering
  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Ett husdjur totalt
  • Avgift: GBP 15 per husdjur per natt (max GBP 140 per vistelse)
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Anpassning/tillgänglighet

  • Hiss (150 centimeter bred dörr)
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Mörkläggningsgardiner
  • Strykjärn/strykbräda
  • Städning varje vecka
  • Värdeförvaringsskåp

Höjdpunkter i området

  • I centrum
  • I ett affärskvarter
  • Nära en tunnelbanestation
  • Nära en tågstation

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)
  • Säkerhetssystem
  • Brandsläckare

Allmän information

  • 9 enheter
  • Enskild inredning
  • Miljövänliga rengöringsprodukter

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00
En avgift tas ut för sen utcheckning
Snabb utcheckning tillgänglig

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox inom 24 timmar före ankomst – privat ingång.
Innan ankomst måste du registrera dig online via en säker länk
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfärdade foto-id
Det ska vara tyst på boendet från 22.00 till 08.00.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Utcheckningsinstruktioner

Värden kräver att du gör följande innan du checkar ut:
Lås dörrarna och lämna tillbaka nycklarna.

Åtkomst till boendet

Instruktioner för låsbox, privat entré

Husdjur

  • Husdjur: GBP 15 per husdjur, per natt (max GBP 140 per vistelse)
  • Upp till 1 per rum
  • Husdjur får inte lämnas utan uppsikt
  • Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Barn bor gratis! Ett barn upp till 2 år bor gratis vid bruk av ordinarie sängar.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Gratis spjälsängar!

Betalningstyper

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för husdjur: GBP 15 per husdjur per natt (maximalt GBP 140 per vistelse)
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar
  • En avgift tas ut för sen utcheckning

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort; ingen kontantbetalning.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: brandsläckare och säkerhetssystem.
Detta boende har ingen reception. Före ankomst måste gäster registrera dig online via en säker länk. Gäster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfärdade foto-id före ankomst. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox 24 timmar före ankomst. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång. Det ska vara tyst på boendet mellan 22.00 och 08.00.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Ett barn som är upp till 2 år bor gratis i förälders eller vårdnadshavares rum om inga extrasängar används.
  • Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.
  • Boendet välkomnar alla gäster, oavsett sexuell läggning och könsidentitet (HBTQ+-vänligt).

Boendet kallas även

Native Tower Bridge London
Native Tower Bridge Aparthotel
Native Tower Bridge Aparthotel London