Hel lÀgenhet
Eson2 - The Martlett Court Residence I
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Eson2 - The Martlett Court Residence I





Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 345 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
- Kök
- TvÀttmaskin
- Gratis wi-fi
Utforska omrÄdet

18 Sheridan Buildings, London, England, WC2B 5SD
- TheatrelandPlace, TheatrelandâȘ1 min till fotsâŹ
- Royal Opera HousePlace, Royal Opera HouseâȘ1 min till fotsâŹ
- King's College LondonPlace, King's College LondonâȘ1 min till fotsâŹ
- London (LHR-Heathrow)Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ70 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela lÀgenheten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Eson2 - The Martlett Court Residence I
LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och vattenkokare, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och tv. StÀdning Àr inte tillgÀnglig..
Denna lÀgenhet har rum med hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap.
Badrummen har dusch. GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi.
Denna lÀgenhet i London centrum ligger nÀra Royal Opera House och mindre Àn fem minuters promenad frÄn andra populÀra sevÀrdheter, som Covent Garden Market. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
LÀgenheten har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde tv och gratis wi-fi. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, vattenkokare och strykbrÀda. Ingen stÀdning
HotellbekvÀmligheter
Internet
- TillgÀngligt i lÀgenheten: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Ingen parkering pÄ omrÄdet
Kök
- Diskmaskin
- Elektrisk vattenkokare
- Grytor och köksredskap
- KylskÄp
- MikrovÄgsugn
- SpishÀll
- Ugn
Sovrum
- Lakan tillhandahÄlls
- Sovrum
Badrum
- 1 privat badrum
- Dusch
- Handdukar tillhandahÄlles
- HÄrtork
UnderhÄllning
- Tv
TvÀtt
- TvÀttmaskin
Komfort
- VĂ€rme
Husdjur
- Inga husdjur tillÄts
TjÀnster och inrÀttningar
- Ingen stÀdning tillgÀnglig
- StrykjÀrn/strykbrÀda
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 20.00.
Sen incheckning i mÄn av tillgÄng
Avgift för sen incheckning
MinimiÄlder för incheckning - 22 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 20.00 ska du kontakta boendet i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Husdjur
- Inga djur tillÄtna
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
- ExtrasÀngar finns inte tillgÀngliga.
- SpjÀlsÀngar finns inte tillgÀngliga.
Betalningstyper
Viktig information
Avgifter
GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:
- Deposition: GBP 150 per vistelse
- Avgift för stÀdning: 70 GBP per boende och per vistelse
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Avgift för sen incheckning
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster som anlÀnder efter 20.00 mÄste kontakta boendet i förvÀg med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Observera att det hÀr boendet kan neka sÀrskilda bokningar vid gruppevenemang eller fester, vilket inkluderar möhippor och svensexor.
Boendet kallas Àven
Eson2 Martlett Court Residence I Apartment London
Eson2 Martlett Court Residence I Apartment
Eson2 Martlett Court Residence I London
Eson2 Martlett Court Residence I
Eson2 tlett Court Resince I
Eson2 The Martlett Court Residence I
Eson2 The Martlett Court I
Eson2 - The Martlett Court Residence I London
Eson2 - The Martlett Court Residence I Apartment
Eson2 - The Martlett Court Residence I Apartment London