Hel lÀgenhet

Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia

SittomrÄde i lobbyn
1 sovrum och sÀngklÀder
Tv
1 sovrum och sÀngklÀder
Ugn, spishÀll, brödrost och grytor/köksredskap

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Kök

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
Cleveland Street, London, England, W1T 6LY
  • Place, Tottenham Court Road
    â€Ș3 min till fots‬
  • Place, University College London
    â€Ș3 min till fots‬
  • Place, Portland Place
    â€Ș4 min till fots‬
  • Airport, London (LHR-Heathrow)
    â€Ș64 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia

Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten har tv och köket har ugn och spishÀll.
Denna lÀgenhet erbjuder 4 rum med luftkonditionering. Rummen i denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök med spishÀll och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar eller dusch.
Denna lÀgenhet i London centrum ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn populÀra sevÀrdheter som Regent's Park och Marylebone High Street. Denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har 4 rum, vilka stÄtar med kök och tv.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med sovrum.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till bland annat gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen.
I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.

Denna lÀgenhet i London har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 23.30.
MinimiÄlder för incheckning - 25 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Incheckning sker pÄ annan plats Àn boendet. För att checka in, ta dig till [at_the_apartment].
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfÀrdade foto-id
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Boendets deposition ska betalas med kreditkort via en sÀker lÀnk inom 24 timmar efter genomförd bokning. Boendet krÀver förskottsbetalning av skadedepositionen vid incheckning.

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Observera att kulturella normer och gÀstpolicyer kan skilja sig i olika lÀnder och pÄ olika boenden. De policyer som listas Àr boendets egna.
Incheckning sker inte pÄ boendet, utan gÀster mÄste gÄ till at_the_apartment
GÀster mÄste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfÀrdade foto-id före ankomst. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Bra att veta

  • En obligatorisk stĂ€davgift ingĂ„r i boendets hyra.

Boendet kallas Àven

Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia London
Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia Apartment
Cosy Musicians 1 Bedroom Flat In Fitzrovia Apartment London