Hel lÀgenhet

Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms

4.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms

LĂ€genhet | Vardagsrum
LÀgenhet | Exteriör
LÀgenhet | Interiör
LÀgenhet | 2 sovrum, gratis wi-fi och sÀngklÀder
LĂ€genhet | Vardagsrum

Hel lÀgenhet

2 sovrum2 badrumSovplats för 4

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Kök
  • TvĂ€ttmaskin
  • Torktumlare
  • HusdjursvĂ€nligt
  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
London, England
  • Place, King's Road
    â€Ș1 min till fots‬
  • Place, Themsen
    â€Ș6 min till fots‬
  • Place, Battersea Park
    â€Ș8 min till fots‬
  • Airport, London (LHR-Heathrow)
    â€Ș56 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms

Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms Àr en lÀgenhetsbyggnad med avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Varje lÀgenhet stÄtar med djupt badkar och erbjuder gratis wi-fi och kök. HÀr erbjuds gÀster 2 badrum och tvÀttmaskin/torktumlare, samt bekvÀmligheter som kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms har 5 rum som har ingÄng frÄn loftgÄng samt tvÀttmaskin/torktumlare och hÄrtork. Rummen i denna lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och diskmaskin.

Badrummen har badkar och dusch med djupa badkar. Denna lÀgenhet i London erbjuder sina gÀster gratis wi-fi.

Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms i London centrum ligger en kort promenad frÄn Themsen och mindre Àn tvÄ kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som Sloane Square. Denna lÀgenhet med 4 stjÀrnor har 5 rum, vilka stÄtar med bekvÀmligheter som kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
Varje lÀgenhet har uppvÀrmning, kök och 2 badrum, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. GÀster hÄller koll under vistelsen med gratis wi-fi. I badrummen finns djupa badkar och hÄrtorkar. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare och vattenkokare.
PĂ„ boendet
PÄ Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms har gÀster tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Om du kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i lĂ€genheten: gratis wi-fi
  • TillgĂ€ngligt i vissa allmĂ€nna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • KylskĂ„p
  • MikrovĂ„gsugn
  • SpishĂ€ll
  • Ugn

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Lakan tillhandahĂ„lls

Badrum

  • 2 privata badrum
  • Djupt badkar
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork
  • Separat badkar och dusch

TvÀtt

  • TvĂ€ttmaskin/torktumlare

Komfort

  • VĂ€rme

Husdjur

  • Husdjur vĂ€lkomna
  • Husdjur bor gratis

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 5 enheter
  • IngĂ„ng frĂ„n loftgĂ„ng

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillĂ„ts utan avgift

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • Deposition för skador: GBP 1500 per vistelse

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms London
Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms Apartment
Chelsea Manor Apartment Retreat With 2 Bedrooms Apartment London