Hel lÀgenhet

Captivating 1-bed Apartment in London

Boendeklass: 3

Fotogalleri för Captivating 1-bed Apartment in London

LÀgenhet - 1 queensize-sÀng | Interiör
LÀgenhet - 1 queensize-sÀng | Vardagsrum
Interiör
LÀgenhet - 1 queensize-sÀng | BoendeomrÄde
LÀgenhet - 1 queensize-sÀng | 1 sovrum, gratis wi-fi och sÀngklÀder

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi
  • Kök

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
Rolfe Terrace, London, England, SE18 6bn
  • Place, Royal Artillery Barracks
    â€Ș4 min till fots‬
  • Place, Woolwich Waves
    â€Ș6 min till fots‬
  • Place, Themsen
    â€Ș17 min till fots‬
  • Airport, London (LHR-Heathrow)
    â€Ș117 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Captivating 1-bed Apartment in London

Denna lÀgenhet erbjuder gÀster avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr finns bekvÀmligheter som gratis wi-fi, vattenkokare och dusch. Badrummet delas med andra gÀster.
Denna lÀgenhet har 3 rum som har ingÄng frÄn loftgÄng. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll och mikrovÄgsugn.

GÀsterna har tillgÄng till delade badrum. Badrummen har dusch. Denna lÀgenhet i London erbjuder sina gÀster gratis wi-fi.

Denna lÀgenhet ligger i Greenwich, mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Themsen och mindre Àn fem kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som ExCeL Exhibition Centre. Denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
LÀgenheten har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. GÀster hÄller koll under vistelsen med gratis wi-fi. LÀgenheten har dessutom vattenkokare. Badrum Àr gemensamma.
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. HÀr ingÄr avgiftsfri parkering.
I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi. Det Àr gratis att parkera.

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • Deposition för skador: GBP 200 per vistelse

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Captivating 1 In London London
Captivating 1 bed Apartment in London
Captivating 1-bed Apartment in London London
Captivating 1-bed Apartment in London Apartment
Captivating 1-bed Apartment in London Apartment London