Hel lägenhet
Beautiful Two Bed Abode Near Chelsea
Fotogalleri för Beautiful Two Bed Abode Near Chelsea





Hel lägenhet
2 sovrum1 badrum
Populära bekvämligheter
Utforska området

8 Edith Grove, London, England, SW10 0NW
- Place, King's Road3 min till fots
- Place, Themsen8 min till fots
- Place, Stamford Bridge Stadium9 min till fots
- Airport, London (LHR-Heathrow)50 min med bil
Rumsalternativ
Om boendet
Beautiful Two Bed Abode Near Chelsea
Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Lägenheten har kylskåp, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Här finns bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, tv och hårtork.
Denna lägenhet har rum med tvättmaskin/torktumlare och hårtork. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar eller dusch.
Denna lägenhet i London centrum ligger mindre än tio minuters promenad från populära sevärdheter som Themsen och Stamford Bridge Stadium. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Lägenheten har uppvärmning och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, strykbräda och matbord.
På boendet
Gäster på denna lägenhet har tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi och fast uppkoppling.
Denna lägenhet i London har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.