Hel lÀgenhet
A Place Like Home - Two Bedroom Flat near Gloucester Road
Fotogalleri för A Place Like Home - Two Bedroom Flat near Gloucester Road





Recensioner
9,6 av 10,
EnastÄende
Hel lÀgenhet
2 sovrum2 badrumSovplats för 4105 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

2, 150 Lexham Gardens, London, England, W8 6JE
- Place, Cromwell RoadâȘ1 min till fotsâŹ
- Place, Kensington High StreetâȘ9 min till fotsâŹ
- Place, Kensington GardensâȘ12 min till fotsâŹ
- Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ47 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Ashburn Court
Ashburn Court
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- Gratis wi-fi
4.6 av 5, Underbart, 161Â recensioner
Om boendet
A Place Like Home - Two Bedroom Flat near Gloucester Road
Denna lÀgenhet erbjuder gÀster en trÀdgÄrd. LÀgenheten har 2 sovrum, gratis wi-fi och terrass. Köket har kylskÄp, ugn, spishÀll, och mikrovÄgsugn. StÀdning Àr inte tillgÀnglig..
Denna lÀgenhet har rum med tvÀttmaskin/torktumlare och hÄrtork. Rummen har terrasser. Rummen i denna lÀgenhet med 4,5 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar eller dusch.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Plasma-tv finns pÄ rummen.
Denna lÀgenhet i London centrum ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn populÀra sevÀrdheter som Kensington High Street och Natural History Museum. Varje lÀgenhet med 4,5 stjÀrnor har kök, terrass och kylskÄp.
Rum
LÀgenheten har uppvÀrmning, kök, 2 badrum och terrass, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde plasma-tv och gratis wi-fi. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, vattenkokare och strykbrÀda. Ingen stÀdning
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till en trÀdgÄrd.
PÄ denna lÀgenhet finns trÀdgÄrd. Receptionen har öppet dygnet runt.








