Hel lÀgenhet
3 Durlock House
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för 3 Durlock House





Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 649.6 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
- Kök
- TvÀttmaskin
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
- Uteplats
- Parkering tillgÀnglig
Utforska omrÄdet

Gosling way, Winnersh, London, England, SW9 6LS
- O2 Academy BrixtonPlace, O2 Academy BrixtonâȘ15 min till fotsâŹ
- The OvalPlace, The OvalâȘ15 min till fotsâŹ
- ThemsenPlace, ThemsenâȘ7 min med bilâŹ
- London (LHR-Heathrow)Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ80 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Crompton Court
Haringey
Crompton Court
Haringey
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- Parkering ingÄr
4.2 av 5, VĂ€ldigt bra, 51Â recensioner
4,2
VĂ€ldigt bra
51Â recensioner
Om boendet
3 Durlock House
Denna lÀgenhet erbjuder gÀster parkering och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. GÀster kan slappa framför en platt-tv med kabelkanaler och boendet har Àven tvÀttmaskin och bÀddsoffa. TillgÄng till stÀdning Àr begrÀnsad.
Denna lÀgenhet erbjuder 2 rum med kaffe- och tebryggare och hÄrtork. Rummen har balkonger. Rummen har separat sittutrymme och Àr möblerade med kingsize- bÀddsoffa. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har badkar/dusch.
Denna lÀgenhet i London erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. Platt-tv med kabelkanaler. StÀdning sker i begrÀnsad utstrÀckning.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Denna lÀgenhet i Lambeth ligger knappt fem kilometer frÄn populÀra sevÀrdheter som Westminster Abbey och London Eye. Denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har 2 rum, vilka stÄtar med kök, balkonger och bÀddsoffa.
Rum
LÀgenheten har kök och balkong. HÀr fÄr du gott om plats med sovrum, middagsplats och sittutrymme. HÀr finns en platt-tv med kabelkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, bÀddsoffa och kaffebryggare. TillgÄng till stÀdning Àr begrÀnsad.
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och en terrass. Parkering Àr tillgÀnglig för GBP 5.00 per natt.
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till en terrass. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. Ett begrÀnsat antal parkeringsplatser finns tillgÀngliga mot en avgift, enligt principen först till kvarn.
HotellbekvÀmligheter
Internet
- TillgÀngligt i lÀgenheten: gratis wi-fi
- TillgÀngligt i vissa allmÀnna utrymmen: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Parkering pÄ omrÄdet (GBP 5 per natt)
- BegrÀnsad parkering pÄ omrÄdet
FamiljevÀnligt
- Barnstol
- Gratis spjÀlsÀng
- Lekplats
Kök
- Elektrisk vattenkokare
- Grytor och köksredskap
- KylskÄp
- MikrovÄgsugn
- SpishÀll
- Te-/kaffebryggare
- Ugn
Sovrum
- BĂ€ddsoffa
- Lakan tillhandahÄlls
- Sovrum
Badrum
- 1 privat badrum
- Dusch över badkar
- Handdukar tillhandahÄlles
- HÄrtork
Utrymmen
- Separat middagsplats
- Separat sittutrymme
- Vardagsrum
UnderhÄllning
- Platt-tv med kabelkanaler
Utomhus
- Balkong
- Terrass
TvÀtt
- TvÀttmaskin
Husdjur
- Husdjur vÀlkomna
- Endast katter och hundar Àr vÀlkomna
- Upp till 25Â kg per husdjur
- Avgift: GBP 10 per husdjur per natt
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
TjÀnster och inrÀttningar
- StrykjÀrn/strykbrÀda
- StÀdning (begrÀnsad tillgÀnglighet, mot en avgift)
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- 1 byggnad
- 2 enheter
- 2 vÄningar
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 00.00.
MinimiÄlder för incheckning - 23 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 11.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GÀsterna fÄr instruktioner för lÄsbox.
Kontakta boendet minst 72 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Ă tkomst till boendet
Instruktioner för lÄsbox
Husdjur
- Husdjur: GBP 10 per husdjur, per natt
- Endast katter och hundar tillÄts
- Maxvikt: 25 kg per husdjur Assistanshundar Àr avgiftsbefriade.
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
- ExtrasÀngar finns inte tillgÀngliga.
- Gratis spjÀlsÀngar!
Betalningstyper
Viktig information
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Parkeringsavgift: GBP 5.00 per natt
- Avgift för husdjur: GBP 10 per husdjur per natt
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
GÀster bör kontakta boendet i förvÀg för att boka barnstol.
Boendet accepterar kreditkort.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Observera att det hÀr boendet kan neka sÀrskilda bokningar vid gruppevenemang eller fester, vilket inkluderar möhippor och svensexor.
Boendet kallas Àven
3 Durlock House Apartment London
3 Durlock House Apartment
3 Durlock House London
3 Durlock House
3 Durlock House London
3 Durlock House Apartment
3 Durlock House Apartment London