Hel lÀgenhet
1 Bed-sleeps 4-aircon-city Centre
Fotogalleri för 1 Bed-sleeps 4-aircon-city Centre





Recensioner
8,2 av 10,
Mycket bra
Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 4
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet
London, England
- Place, FinansdistriktâȘ3 min till fotsâŹ
- Place, Liverpool StreetâȘ6 min till fotsâŹ
- Place, Brick LaneâȘ10 min till fotsâŹ
- Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ74 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Apartment for 4 in the Heart of Shoreditch
Apartment for 4 in the Heart of Shoreditch
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- Gratis wi-fi
3.0 av 5, 1Â recension
Om boendet
1 Bed-sleeps 4-aircon-city Centre
Denna lÀgenhet erbjuder gÀster gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten har kylskÄp, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin/torktumlare och vattenkokare, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och platt-tv.
Denna lÀgenhet har 3 rum som har ingÄng frÄn loftgÄng samt tvÀttmaskin/torktumlare och hÄrtork. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch och gratis toalettartiklar.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv finns pÄ rummen.
Denna lÀgenhet i London centrum ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn populÀra sevÀrdheter som Liverpool Street och Brick Lane. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
LÀgenheten har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, vattenkokare och strykbrÀda.
PĂ„ boendet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen.
I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.
