Hel lägenhet
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith
3.0-stjärnigt boende
Populära bekvämligheter
- Gratis wi-fi
- Kök
Utforska området

Gosford Place, Edinburgh, Scotland, EH6 4BJ
- Edinburghs hamnPlace, Edinburghs hamn13 min till fots
- Royal Botanic GardenPlace, Royal Botanic Garden14 min till fots
- Royal Yacht BritanniaPlace, Royal Yacht Britannia18 min till fots
- Edinburgh (EDI)Airport, Edinburgh (EDI)27 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

The Duke Apartments
The Duke Apartments
Leith
- Kök
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Parkering ingår

Edinburgh Velvet in Edinburgh
Edinburgh Velvet in Edinburgh
Leith
- Gratis wi-fi

8 Great Junction Street
8 Great Junction Street
Leith
- Gratis wi-fi
- Städning
- Mikrovågsugn
- Vardagsrum/matsal
3.7 av 5, Bra, 26 recensioner
3,7
Bra
26 recensioner

Leith Azure in Edinburgh
Leith Azure in Edinburgh
Leith
- Gratis wi-fi

Leith Linen in Edinburgh
Leith Linen in Edinburgh
Leith
- Gratis wi-fi

Shore Serenity in Edinburgh
Shore Serenity in Edinburgh
Leith
- Gratis wi-fi

Edinburgh Pearl in Edinburgh
Edinburgh Pearl in Edinburgh
Leith
- Gratis wi-fi

Quirky Apartment in the Heart of Leith With Garden
Quirky Apartment in the Heart of Leith With Garden
Trinity
- Kök
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Parkering ingår
Om boendet
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith
Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen och flerspråkig personal. Lägenheten har 2 sovrum, gratis wi-fi och gratis fast internet. Köket har kylskåp, ugn, spishäll, och diskmaskin.
Denna lägenhet har rum med hårtork och strykjärn/strykbräda. Sängarna har sängtillbehör av högsta kvalitet. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, grytor/köksredskap och diskmaskin.
Badrummen har badkar och dusch och gratis toalettartiklar. Denna lägenhet i Edinburgh erbjuder gratis fast internetuppkoppling och wi-fi.
Denna lägenhet ligger i Leith, mindre än tre kilometer från Princes Street och mindre än fem kilometer från andra populära sevärdheter, som Edinburgh Castle. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, kylskåp och vattenkokare.
Rum
Lägenheten har uppvärmning och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi och fast internet, och kan dessutom koppla av vid en tv. Samtliga sängar har sängtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns hårtork och gratis toalettartiklar. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin, vattenkokare och strykbräda.
På boendet
På denna lägenhet har gäster tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Om du kör har du tillgång till avgiftsfri parkering i närheten. Flerspråkig personal svarar gärna på dina frågor.
På denna lägenhet har gäster tillgång till flerspråkig personal. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.
Denna lägenhet i Edinburgh har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
Regler
Incheckning
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.30.
Minimiålder för incheckning - 25 år
Utcheckning
Utcheckning innan 11.00
Incheckningsinstruktioner
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfärdade foto-id
Kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Boendets deposition ska betalas med kreditkort via en säker länk inom 24 timmar efter genomförd bokning. Boendet kräver förskottsbetalning av skadedepositionen vid incheckning.
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
Betalningstyper
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Observera att kulturella normer och gästpolicyer kan skilja sig i olika länder och på olika boenden. De policyer som listas är boendets egna.
Gäster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfärdade foto-id före ankomst.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Boendet kallas även
2 Bedroom Flat Water Leith Apartment Edinburgh
2 Bedroom Flat Water Leith Edinburgh
2 Bedroom Flat Water Leith
Apartment 2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Edinburgh
Edinburgh 2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Apartment
Apartment 2 Bedroom Flat By The Water Of Leith
2 Bedroom Flat Water Leith Apartment Edinburgh
2 Bedroom Flat Water Leith Apartment
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Edinburgh
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Apartment
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Edinburgh
2 Bedroom Flat By The Water Of Leith Apartment Edinburgh