Hel lägenhet

Casa El Bella 1 Moraira

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Casa El Bella 1 Moraira

Lägenhet | Strand
Lägenhet | Vardagsrum | Eldstad
Lägenhet | Boendeområde
Lägenhet | Detalj exteriör
Lägenhet | Pool | Inomhuspool

Hel lägenhet

2 sovrum1 badrumSovplats för 4

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår

Utforska området

Se på karta
Teulada, Valencian Community
  • Place, Cala Baladrar
    ‪16 min till fots‬
  • Place, Advocat vik
    ‪19 min till fots‬
  • Place, Club de Golf Ifach
    ‪3 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Casa El Bella 1 Moraira

Casa El Bella 1 Moraira är en lägenhetsbyggnad med en inomhuspool, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Varje lägenhet har 2 sovrum, gratis wi-fi och privat gård. Gäster erbjuds exklusiva bekvämligheter som eldstad, och i köket finns kylskåp och ugn. Badrummet delas med andra gäster.
Casa El Bella 1 Moraira har 4 rum som har ingång från loftgång samt eldstad och tvättmaskin/torktumlare. Rummen har balkonger. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin.

Gästerna har tillgång till delade badrum. Badrummen har dusch och hårtorkar. Denna lägenhet i Teulada erbjuder sina gäster gratis wi-fi.

Denna lägenhet har bland annat en inomhuspool.
Casa El Bella 1 Moraira ligger en kort promenad från Cala Baladrar och mindre än två kilometer från Club de Golf Ifach. Denna lägenhet med 3 stjärnor har 4 rum och erbjuder en inomhuspool, gratis wi-fi på rummet och avgiftsfri parkering.
Rum
Varje lägenhet har uppvärmning, kök och balkong, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, eldstad och privat trädgård. Badrum är gemensamma.
På boendet
En inomhuspool och gratis wi-fi i allmänna utrymmen erbjuds på Casa El Bella 1 Moraira. I vistelsen ingår avgiftsfri parkering.
På Casa El Bella 1 Moraira har gäster tillgång till inomhuspool. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. Det finns parkeringsplatser som är gratis.

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Inomhuspool

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Familjevänligt

  • Barnstol

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 1 delat badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork

Utrymmen

  • Eldstad

Utomhus

  • Balkong
  • Gård

Tvätt

  • Tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Husdjur bor gratis

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 4 enheter
  • Ingång från loftgång

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillåts utan avgift

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Boendets registreringsnummer VT/490610/A
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida GBP 1000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.

Boendet kallas även

Casa Bella 1 Moraira Teulada
Casa El Bella 1 Moraira Teulada
Casa El Bella 1 Moraira Apartment
Casa El Bella 1 Moraira Apartment Teulada