LĂ€genhetshotell
Apartamentos Torrelaguna
Fotogalleri för Apartamentos Torrelaguna





Recensioner
8,6 av 10,
UtmÀrkt
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Calle Nuñez de Balboa, 6, Vera, AlmerĂa, 4621
- Place, Playa Las Marinas-BolagaâȘ8 min till fotsâŹ
- Place, Playa Puerto del ReyâȘ9 min till fotsâŹ
- Place, Veras strandâȘ3 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - 2 sovrum - terrass

LĂ€genhet - 2 sovrum - terrass
Ăppna alla foton för LĂ€genhet - 1 sovrum - terrass

LĂ€genhet - 1 sovrum - terrass
Liknande boenden

Playavera Hotel - Naturist Friendly
Playavera Hotel - Naturist Friendly
- Pool
- Bubbelpool
- All inclusive
- HusdjursvÀnligt
4.2 av 5, VĂ€ldigt bra, 100Â recensioner
Om boendet
Apartamentos Torrelaguna
LĂ€genhetshotell i Vera med 2 utomhuspooler och restaurang
Rökfria Apartamentos Torrelaguna Àr ett lÀgenhetshotell med 2 utomhuspooler, en restaurang och en bar/lounge. HÀr ingÄr wi-fi i allmÀnna utrymmen. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som parkering, tvÀttmöjligheter och ett bibliotek. Varje lÀgenhet har stor kyl/frys, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och middagsplats, samt bekvÀmligheter som separat sittutrymme och privat gÄrd. StÀdning Àr inte tillgÀnglig..
Apartamentos Torrelaguna erbjuder 60 luftkonditionerade rum med kaffe- och tebryggare och flÀkt. Dessa individuellt inredda och möblerade rum har separat sittutrymme, och inkluderar skrivbord. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats. Badrummen har dusch och bidéer.
2 utomhuspooler finns pÄ omrÄdet.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Apartamentos Torrelaguna ligger en kort promenad frÄn Playa Las Marinas-Bolaga och Playa Puerto del Rey. Detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har 60 rum och vÀlkomnar gÀster med 2 utomhuspooler, en restaurang och en bar/lounge.
Restaurangalternativ
Avnjut en utsökt mÄltid pÄ restaurangen eller slÄ dig ned med en drink i deras bar.
Rum
Varje lÀgenhet har individuell inredning, kök och erbjuder gott om plats med middagsplats och sittutrymme. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, privat trÀdgÄrd och kaffebryggare. Ingen stÀdning
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Apartamentos Torrelaguna erbjuds 2 utomhuspooler, gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och ett bibliotek. Parkering Àr tillgÀnglig för EUR 3 per dag. Receptionspersonalen kan hjÀlpa dig med bagageförvaring samt bokning av guidade turer och biljetter. Detta lÀgenhetshotell med golfbana har dessutom en terrass, tvÀttmöjligheter och en trÀdgÄrd.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen
- Restaurang
- 2 utomhuspooler
- TvÀttmöjligheter
Apartamentos Torrelaguna erbjuder gÀster tilltrÀde till 2 utomhuspooler. Det finns restaurang pÄ plats. Du kan njuta av en drink pÄ baren/loungen. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.
Bibliotek, en terrass och presentbutik/tidningskiosk finns tillgÀngliga pÄ Apartamentos Torrelaguna. Parkeringsplatser finns tillgÀngliga mot en avgift.
Detta lÀgenhetshotell i Vera har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
Apartamentos Torrelaguna har en restaurang.








