Lägenhetshotell
La Casa De Las Titas
Fotogalleri för La Casa De Las Titas





Recensioner
8,8 av 10,
Utmärkt
Populära bekvämligheter
Utforska området

Calle Magdalena, 2, Velez-Malaga, 29700
- Place, Iglesia San Juan Bautista2 min till fots
- Place, Indoor Padel Club Velez Malaga3 min med bil
- Place, Costa del Sol11 min med bil
- Airport, Málaga Airport (AGP), Málaga, Spanien43 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum

Lägenhet - 1 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum

Lägenhet - 2 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum

Lägenhet - 1 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum

Lägenhet - 1 sovrum
Liknande boenden

Hotel Mainake
Hotel Mainake
- Pool
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Frukost tillgänglig
4.4 av 5, Fantastiskt, 353 recensioner
Priset är 822 kr
inklusive skatter och avgifter
5 okt. – 6 okt.
Om boendet
La Casa De Las Titas
Lägenheter med kök och tvättmaskiner/torktumlare i Vélez-Málaga
Rökfria La Casa De Las Titas är ett lägenhetshotell med en utomhuspool, parkering och ett bibliotek. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Här har gäster även tillgång till hjälp med bokning av biljetter och guidade turer, en trädgård och ett picknickområde. Varje lägenhet har stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin i köket. Gäster kan slappa framför en platt-tv med kabelkanaler och boendet har även tvättmaskin/torktumlare och kaffe- och tebryggare. Städning är inte tillgänglig..
La Casa De Las Titas erbjuder 10 rum med tvättmaskin/torktumlare och kaffe- och tebryggare. Rummen på detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch och hårtorkar.
Detta lägenhetshotell i Vélez-Málaga erbjuder sina gäster gratis wi-fi. Platt-tv med kabelkanaler. Dessutom har rummen strykjärn/strykbräda och mörkläggningsgardiner.
Detta lägenhetshotell har bland annat en utomhuspool.
La Casa De Las Titas ligger nära både Iglesia San Juan Bautista och Teatro del Carmen. Detta lägenhetshotell med 3 stjärnor har 10 rum, vilka ståtar med kök, stor kyl/frys och mikrovågsugn.
Restaurangalternativ
Frukostbuffé serveras dagligen mellan 08.30 och 10.30 mot en avgift.
Rum
Varje lägenhet har kök med kylskåp, mikrovågsugn, spishäll och diskmaskin. Här finns en platt-tv med kabelkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare, kaffebryggare och strykbräda. Ingen städning
På boendet
Gäster på La Casa De Las Titas har tillgång till bland annat en utomhuspool, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och ett bibliotek. Parkering erbjuds för EUR 10.00 per natt. Personalen kan erbjuda hjälp med guidade turer och biljettbokning och bagageförvaring. Här har gäster dessutom tillgång till en terrass, en trädgård och ett picknickområde.
Bekvämligheter
- Gratis wi-fi på rummet och i allmänna utrymmen
- Utomhuspool
Som gäst på La Casa De Las Titas har du tillgång till utomhuspool, bibliotek och en terrass. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. La Casa De Las Titas lockar med hjälp med bokning av biljetter och guidade turer, trädgård och picknickområde. Parkeringsplatser finns tillgängliga mot en avgift.
Detta lägenhetshotell i Vélez-Málaga har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
Mot en avgift kan gäster dagligen äta frukostbuffé och 08.30 till 10.30.