Privat värd

Rova Suit

Fotogalleri för Rova Suit

Vardagsrum
Wi-fi
Wi-fi
Vardagsrum
Exteriör

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Rumsservice
  • Städning

Utforska området

Se på karta
Behzat Blv. 29, Tokat, Tokat, 60100
  • Place, Taş Han & Omkring
    ‪8 min till fots‬
  • Place, Gök Medrese
    ‪11 min till fots‬
  • Place, Tokats museum
    ‪18 min till fots‬
  • Airport, Tokat (TJK)
    ‪20 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Rova Suit

Detta pensionat erbjuder gäster rumsservice dygnet runt.
Rova Suit har rum med tofflor. Detta pensionat i Tokat erbjuder wi-fi (hastighet: 50+ Mbps) mot en tilläggsavgift. Städning sker dagligen.
Rova Suit ligger en kort promenad från Taş Han & Omkring och Sulusokak Caddesi.
Restaurangalternativ
Beställ nåt gott från rumsservice dygnet runt för att stilla hungern utan att lämna rummet.
Rum
Här erbjuds gäster wi-fi.
På boendet
Gäster på Rova Suit erbjuds platser anvisade för rökning.
På Rova Suit finns rumsservice dygnet runt. Receptionen har öppet dygnet runt.

Rökning tillåts på särskilt anvisade platser på detta pensionat i Tokat .

Sen måltidsservice tillgänglig från rumsservice dygnet runt.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i alla rum: wi-fi (EUR 1 000 per dag)
  • Wi-fi-hastighet på rummet: 50+ Mbps

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Bekvämligheter

  • Guideböcker

Gästtjänster

  • Städning varje dag

Tillgänglighetsanpassning

  • Ingen hiss

Mer

  • Platser anvisade för rökning

Bekvämligheter på rummet

Badrum

  • Privat badrum
  • Tofflor

Mat och dryck

  • Rumsservice dygnet runt

Mer

  • Uppvärmning

Regler

Incheckning

Checka in från: 11.00. Checka in fram till: 11.30.
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner – privat ingång.
Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt.
Kontakta boendet minst 72 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Privat entré

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för wi-fi på rummet: EUR 1000 per dag (avgiften kan variera)

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Detta boende har ingen reception. Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt. Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång.
Boendets registreringsnummer 60-0001

Boendet kallas även

Rova Suit Tokat
Rova Suit Guesthouse
Rova Suit Guesthouse Tokat