Hel semesterbostad
The Old Rectory - 5 Bedroom Holiday Home - Llanedi
Fotogalleri för The Old Rectory - 5 Bedroom Holiday Home - Llanedi





Populära bekvämligheter
Utforska området

The Old Rectory, Church Road, Llanedi, Swansea, Wales, SA4 0YS
- Place, Combat Challenge8 min med bil
- Place, Quad Challenge8 min med bil
- Place, Parc y Scarlets13 min med bil
Rumsalternativ
Hus (5 Bedrooms)
Liknande boenden

The Farmhouse
Lampeter
The Farmhouse
- Kök
- Tvättmaskin
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
Om boendet
The Old Rectory - 5 Bedroom Holiday Home - Llanedi
Regler
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till at the apartment
Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Gäster måste kontakta boendet minst 72 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.




