La Casa de Noelia

2.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för La Casa de Noelia

Grill- och picknickomrÄde
Interiör
Svit Deluxe | MörklÀggningsgardiner och gratis wi-fi
Platt-tv
Boendets fasad

Recensioner

7,2 av 10,
Bra

PopulÀra bekvÀmligheter

  • HusdjursvĂ€nligt
  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi
  • StĂ€dning

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
La Masera, 1, Suances, Cantabria, 39350
  • Place, Playa de Riberuca
    â€Ș5 min med bil‬
  • Place, Ribera strand
    â€Ș7 min med bil‬
  • Place, Playa de la Concha
    â€Ș8 min med bil‬
  • Airport, Santander (SDR)
    â€Ș18 min med bil‬

Rumsalternativ

Superior dubbelrum eller tvÄbÀddsrum

  • 20 kvadratmeter
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-sĂ€ng

Svit Deluxe

  • 24 kvadratmeter
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-sĂ€ng

Liknande boenden

Om boendet

La Casa de Noelia

Detta pensionat erbjuder gÀster hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer, en trÀdgÄrd och utomhusgrill. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och avgiftsfri parkering. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som ett picknickomrÄde.
La Casa de Noelia erbjuder 8 rum med gratis toalettartiklar och mörklÀggningsgardiner. Platt-tv finns pÄ rummen.

Badrummen har badkar eller dusch. Detta pensionat i Suances erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. StÀdning erbjuds dagligen och hÄrtork kan fÄs pÄ begÀran.

Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
La Casa de Noelia ligger mindre Àn fem kilometer frÄn Ribera strand och Playa de Riberuca. Detta pensionat med 8 rum erbjuder gratis wi-fi pÄ rummet, avgiftsfri parkering och en terrass.
Rum
GÀster har tillgÄng till en platt-tv och hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Gratis toalettartiklar och garderob erbjuds som standard.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ La Casa de Noelia har tillgÄng till gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, en terrass och ett picknickomrÄde. Om du kör bil erbjuds avgiftsfri parkering. Receptionspersonalen kan hjÀlpa dig med bokning av guidade turer och biljetter och ge lokala restaurangtips. HÀr hittar du dessutom en trÀdgÄrd och utomhusgrillar.
Som gÀst pÄ La Casa de Noelia har du tillgÄng till en terrass, utomhusgrill och hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. La Casa de Noelia lockar med trÀdgÄrd och picknickomrÄde. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i alla rum: gratis wi-fi
  • TillgĂ€ngligt i vissa allmĂ€nna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

BekvÀmligheter

  • Reception öppen under begrĂ€nsade tider

GÀsttjÀnster

  • HjĂ€lp med bokning av guidade turer och biljetter
  • StĂ€dning varje dag

Utomhus

  • Grill
  • PicknickomrĂ„de
  • Terrass
  • TrĂ€dgĂ„rd

TillgÀnglighetsanpassning

  • Ingen hiss

Mer

  • 1 byggnad
  • 2 vĂ„ningar

BekvÀmligheter pÄ rummet

Sovrum

  • MörklĂ€ggningsgardiner

Badrum

  • Badkar eller dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork (pĂ„ begĂ€ran)
  • Privat badrum

UnderhÄllning

  • Platt-TV

Mer

  • VĂ€rme

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 12.00. Checka in fram till: 20.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Receptionen Ă€r öppen alla dagar 09.00–20.00.
GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg för incheckningsinstruktioner. Receptionen Àr bemannad under begrÀnsade tider.
Kontakta boendet i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 20.00 ska du kontakta boendet i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

Reception (begrÀnsade öppettider)

Husdjur

  • Husdjur tillĂ„ts utan avgift
  • BegrĂ€nsningar gĂ€ller
  • Hör av dig till boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekrĂ€ftelsen för mer information

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.
  • ExtrasĂ€ngar finns att hyra för EUR 20.0 per dag.
  • SpjĂ€lsĂ€ngar finns inte tillgĂ€ngliga.

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.

  • Avgift för extrasĂ€ng: EUR 20.0 per dag

Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
PÄ detta boende finns bland annat följande sÀkerhetsdetalj: brandslÀckare.
Receptionen har öppet varje dag frÄn 09.00 till 20.00.
GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster som anlÀnder efter 20.00 mÄste kontakta boendet i förvÀg med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen. GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg för incheckningsinstruktioner. Personalen i receptionen vÀlkomnar gÀsterna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Bra att veta

  • Kontanttransaktioner pĂ„ plats kan inte överskrida EUR 1000, pĂ„ grund av nationella bestĂ€mmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna frĂ„n din bokningsbekrĂ€ftelse.
  • Kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekrĂ€ftelsen för att ordna för ditt husdjur.

Boendet kallas Àven

Casa Noelia Country House Hinojedo
Casa Noelia Hinojedo
Casa Noelia
Casa Noelia Motel Hinojedo
Casa Noelia Motel Suances
Casa Noelia Suances
La Casa de Noelia Pension
La Casa de Noelia Suances
La Casa de Noelia Pension Suances