Hel semesterbostad

Gun Gutter House

5.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Gun Gutter House

Hus | Vardagsrum | Platt-tv
Hus | 2 sovrum, sÀngtillbehör av högsta kvalitet och arbetsyta för laptop
Boendets fasad
Hus | Eget kök | KylskÄp, mikrovÄgsugn, diskmaskin och kaffe- och tebryggare
Hus | Vardagsrum | Platt-tv

Recensioner

10 av 10,
EnastÄende

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Gratis wi-fi
  • Kök

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
Gun Gutter Street, Staithes, Saltburn-by-the-Sea, England, TS13 5DD
  • Place, North York Moors National Park
    â€Ș1 min till fots‬
  • Place, Whitby Beach
    â€Ș16 min med bil‬
  • Place, Whitby Hamn
    â€Ș18 min med bil‬
  • Airport, Durham (MME-Teesside Intl.)
    â€Ș52 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Gun Gutter House

Semesterbostad i lyxstil i Saltburn-by-the-Sea
Denna semesterbostad Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. I semesterbostaden finns gratis wi-fi, och köket har kylskÄp, mikrovÄgsugn och diskmaskin. Dessutom finns platt-tv, sÀngtillbehör av högsta kvalitet och kaffe- och tebryggare.
Denna semesterbostad erbjuder 3 rum med kaffe- och tebryggare och hÄrtork. SÀngarna har sÀngtillbehör av högsta kvalitet. Kök har kylskÄp, mikrovÄgsugn, grytor/köksredskap och diskmaskin. Badrummen har dusch.

GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Platt-tv finns pÄ rummen.

Denna semesterbostad ligger mindre Àn tio minuters bilfÀrd frÄn North York Moors National Park och Land of Iron. Denna semesterbostad med 5 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
Semesterbostaden har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi. Samtliga sÀngar har sÀngtillbehör av högsta kvalitet och i badrummen finns hÄrtork. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som kaffebryggare och strykbrÀda.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna semesterbostad har tillgÄng till bland annat gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen.
BekvÀmligheter
  • Gratis wi-fi pĂ„ rummet och i allmĂ€nna utrymmen
I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 15.00. Checka in fram till: 22.00.
Kontaktfri incheckning erbjuds
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GĂ€sterna fĂ„r ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för lĂ„sbox inom 7 dagar före ankomst – privat ingĂ„ng.
Det gÄr inte att checka in efter att receptionen har stÀngt.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

Instruktioner för lÄsbox, privat entré

Husdjur

  • Husdjur Ă€r ej tillĂ„tna, men assistanshundar Ă€r vĂ€lkomna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.

  • Avgift för nĂ€rliggande parkering: GBP 5 per per dag

Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
VÀrden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare pÄ boendet.
VÀrden har angett att det finns en rökdetektor pÄ boendet.
PÄ detta boende finns bland annat följande sÀkerhetsdetaljer: brandslÀckare och förbandslÄda.
Detta boende har ingen reception. Det gÄr inte att checka in efter att receptionen har stÀngt. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för lÄsbox 7 dagar före ankomst. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Gun Gutter House Saltburn-by-the-Sea
Gun Gutter House Private vacation home
Gun Gutter House Private vacation home Saltburn-by-the-Sea