Hel lÀgenhet
Acton
Fotogalleri för Acton





Hel lÀgenhet
1 sovrumSovplats för 555 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Via Ferdinando Acton, 35, Rome, RM, 00122
- Place, PalaPelliconeâȘ3 min med bilâŹ
- Place, Ostia Anticas arkeologiska parkâȘ4 min med bilâŹ
- Place, Ostias pirâȘ6 min med bilâŹ
- Airport, Rom (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci Intl.)âȘ13 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Levante
Levante
- Kök
- Gratis wi-fi
Om boendet
Acton
LÀgenheten har platt-tv med digitalkanaler, och köket har stor kyl/frys, ugn och spishÀll. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och middagsplats, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och balkong.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med espressobryggare. Rummen har balkonger. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, separat middagsplats och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch med regndusch och bidéer.
Denna lÀgenhet i Rom erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. Platt-tv med digitalkanaler.
Denna lÀgenhet ligger i Lido di Ostia, en kort promenad frÄn Il Curvone och mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Spiaggia Libera Canale dei Pescatori. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök, balkong och middagsplats.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering, kök och balkong, och erbjuder gott om plats med sovrum och middagsplats. HÀr finns en platt-tv med digitalkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns regndusch och bidéer. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som tvÀttmaskin och espressobryggare.
PĂ„ boendet
Denna lÀgenhet Àr en lÀgenhet dÀr rökning inte Àr tillÄten.