LĂ€genhetshotell
La Pontiga
Fotogalleri för La Pontiga





Recensioner
10 av 10,
EnastÄende
PopulÀra bekvÀmligheter
1Â 266Â kr
inklusive skatter och avgifter
8 okt. â 9 okt.
Utforska omrÄdet

C. Covadonga 44, Pilona, Asturias, 33530
- Place, ChorrĂłns vattenfall - Villamayor
- Place, Pesancas fritidsomrĂ„deâȘ17 min med bilâŹ
- Place, Lastres BeachâȘ35 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Deluxe

LĂ€genhet Deluxe
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Deluxe

LĂ€genhet Deluxe
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Deluxe - 2 sovrum - utsikt mot trĂ€dgĂ„rden

LÀgenhet Deluxe - 2 sovrum - utsikt mot trÀdgÄrden
Ăppna alla foton för Studio Deluxe - utsikt mot staden

Studio Deluxe - utsikt mot staden
Liknande boenden

Villa de Nava
Villa de Nava
- Frukost ingÄr
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.2 av 5, VĂ€ldigt bra, 28Â recensioner
Priset Àr 935 kr
inklusive skatter och avgifter
3 okt. â 4 okt.
Om boendet
La Pontiga
LÀgenhetshotell i Pilona med dygnet runt-öppen reception
Detta lÀgenhetshotell Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med tvÀttmöjligheter, dygnet runt-öppen reception och en trÀdgÄrd. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som ett picknickomrÄde och flersprÄkig personal. Varje lÀgenhet erbjuder tvÀttmaskin, sittutrymme, gratis wi-fi och tv. Boendet har dessutom mikrovÄgsugn, hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
La Pontiga erbjuder 11 rum med hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. Rummen har separat sittutrymme. Detta lÀgenhetshotell i Pilona erbjuder sina gÀster gratis wi-fi, med en hastighet pÄ 50+ Mbps. Badrummen har badkar/dusch och gratis toalettartiklar. StÀdning sker pÄ begÀran.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
La Pontiga ligger mindre Àn 15 minuters bilfÀrd frÄn Cueva del Sidrón och Museo de la Sidra. Detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har 11 rum, vilka stÄtar med separat sittutrymme, mikrovÄgsugn och tv.
Rum
Varje lÀgenhet erbjuder gott om plats med 2 sovrum och sittutrymme. HÀr erbjuds gÀster bÄde tv och gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som tvÀttmaskin, mikrovÄgsugn och strykbrÀda. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
PÄ La Pontiga har gÀster tillgÄng till en terrass, tvÀttmöjligheter och ett picknickomrÄde. Receptionen Àr öppen dygnet runt och har flersprÄkig personal som kan hjÀlpa dig med sightseeing, vÀgvisning och lokala restaurangtips. Detta lÀgenhetshotell Àr en rökfri anlÀggning och har dessutom en trÀdgÄrd.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi pÄ rummet
- TvÀttmöjligheter
- Reception öppen dygnet runt
La Pontiga lockar med en terrass, flersprÄkig personal och trÀdgÄrd. La Pontiga lockar med picknickomrÄde, tvÀttmöjligheter och hiss. Receptionen har öppet dygnet runt.
Detta lÀgenhetshotell i Pilona har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.