Na' Bolera

2.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Na' Bolera

Balkong
Vardagsrum
Boendets fasad
Eldstad
Exteriör

Recensioner

9,8 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Reception dygnet runt

Utforska området

Se på karta
Lugar Piloneta, 28, Nava, Asturias, 33520
  • Place, Museo de la Sidra
    ‪4 min med bil‬
  • Place, Oviedokatedralen
    ‪31 min med bil‬
  • Place, San Lorenzo Beach
    ‪34 min med bil‬
  • Airport, Oviedo (OVD-Asturias)
    ‪52 min med bil‬

Rumsalternativ

Rum

  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng

Liknande boenden

Om boendet

Na' Bolera

Denna gård erbjuder gäster dygnet runt-öppen reception, utomhusgrill och avgiftsfri parkering. Ingen städning tillgänglig.
Na' Bolera ligger 2,1 km från Museo de la Sidra. Denna gård har avgiftsfri parkering, en terrass och en dygnet runt-öppen reception.
På boendet
På Na' Bolera har gäster bland annat tillgång till en terrass. Avgiftsfri parkering är tillgänglig. Receptionen är öppen dygnet runt, så personalen står alltid till tjänst. Denna gård har dessutom utomhusgrillar.
På Na' Bolera har gäster tillgång till en terrass och utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.Det är gratis att parkera.

Hotellbekvämligheter

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Bekvämligheter

  • Reception öppen dygnet runt

Gästtjänster

  • Ingen städning tillgänglig

Utomhus

  • Eldstad
  • Grill
  • Terrass
  • Utomhusmöbler

Regler

Incheckning

Checka in från: 17.00. Checka in fram till: 12.00.
Tidig incheckning i mån av tillgång
Sen incheckning i mån av tillgång
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 21.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Bemannad reception

Husdjur

  • Husdjur tillåts utan avgift
  • Endast vissa rum, begränsningar gäller
  • Du kan be om ett rum där husdjur tillåts genom att höra av dig till boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • En skadedeposition på EUR 100 debiteras innan incheckning.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Deposition för husdjur: EUR 100 per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Gäster måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 21.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 1000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.
  • Husdjur tillåts endast i vissa rum; andra restriktioner gäller. Kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen för att ordna för ditt husdjur.

Boendet kallas även

Na' Bolera Nava
Na' Bolera Country House Nava
Na' Bolera Country House
Country House Na' Bolera Nava
Nava Na' Bolera Country House
Country House Na' Bolera
Na' Bolera Nava
Na' Bolera Country House
Na' Bolera Country House Nava