Hel semesterbostad·Privat vÀrd

Cinema Villa

3.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Cinema Villa

Villa Basic | Vardagsrum
Villa Basic | Eget kök | Stort kylskÄp, mikrovÄgsugn, spishÀll och brödgrill
Villa Basic | Terrass/Patio
Villa Basic | Matservice pÄ rummet
Villa Basic | Matservice pÄ rummet

Recensioner

5,4 av 10,

Hel bostad

1 sovrum1 badrumSovplats för 6

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Grill
1 514 kr
24 feb. – 25 feb.

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
810-250, Nakijin, Okinawa, 905-0427
  • Place, Okinawakaigan Kvasinationell Park
    â€Ș20 min till fots‬
  • Place, Nago Pineapple Park (ananasplantage)
    â€Ș20 min med bil‬
  • Place, Nago City Hall
    â€Ș27 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Cinema Villa

Villa med kök i Nakijin
Denna villa Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds gasgrillar. I villan finns gratis wi-fi, och köket har stor kyl/frys, spishÀll och mikrovÄgsugn. Boendet har dessutom badkar och dusch, hÄrtork och gratis toalettartiklar.
Denna villa har luftkonditionerade rum med hÄrtork och gratis toalettartiklar. Rummen i denna villa med 3 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap.

Badrummen har badkar och dusch och bidéer. Denna villa i Nakijin erbjuder sina gÀster gratis wi-fi.

Denna villa ligger i Kaneshi, mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Okinawakaigan Kvasinationell Park och mindre Àn fem kilometer frÄn Nakijins slott. Varje villa med 3 stjÀrnor har kök, kylskÄp och mikrovÄgsugn.
Rum
Villan har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. GÀster hÄller koll under vistelsen med gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar, gratis toalettartiklar och bidéer. Villan har dessutom matbord.
PĂ„ boendet
PÄ denna villa har gÀster tillgÄng till utomhusgrillar.
BekvÀmligheter
  • Gratis wi-fi pĂ„ rummet
PÄ denna villa har gÀster tillgÄng till utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.

Denna villa i Nakijin har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i villan: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering pĂ„ omrĂ„det

Kök

  • Grytor och köksredskap
  • MikrovĂ„gsugn
  • SmörgĂ„sgrill
  • SpishĂ€ll
  • Stor kyl/frys

Matplats

  • Matbord

Sovrum

  • Lakan tillhandahĂ„lls
  • Sovrum

Badrum

  • 1 privat badrum
  • BidĂ©
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork
  • Schampo
  • Separat badkar och dusch
  • Toalettpapper

Utrymmen

  • Matbord

Utomhus

  • Gasolgrill

Komfort

  • Luftkonditionering
  • VĂ€rme

Husdjur

  • Inga husdjur tillĂ„ts

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 16.00. Checka in fram till: nÀr som helst.

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GĂ€sterna fĂ„r ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphĂ€mtning inom 24 timmar före ankomst – privat ingĂ„ng.
Innan ankomst mÄste du registrera dig online via en sÀker lÀnk
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfÀrdade foto-id
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

Instruktioner för nyckelupphÀmtning, privat entré

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Rökning tillÄten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Före ankomst mÄste gÀster registrera dig online via en sÀker lÀnk. GÀster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfÀrdade foto-id före ankomst. GÀsterna fÄr ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphÀmtning 24 timmar före ankomst. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng.

Bra att veta

  • Enligt anvisningar frĂ„n japanska ministeriet för hĂ€lsa, arbete och vĂ€lfĂ€rd mĂ„ste alla internationella besökare ange passnummer och nationalitet nĂ€r de registrerar sig vid boenden (pensionat, hotell, motell etc.). Det Ă€r ocksĂ„ obligatoriskt att fastighetsĂ€gare eller personal tar en kopia av incheckade gĂ€sters pass, samt behĂ„ller denna kopia för framtida referens.

Boendet kallas Àven

Cinema Villa Villa
Cinema Villa Nakijin
Cinema Villa Villa Nakijin