Hel lÀgenhet
Apartamentos Wake by HOUSY HOST
Fotogalleri för Apartamentos Wake by HOUSY HOST





Recensioner
6,0 av 10,
Hel lÀgenhet
1 sovrum2 badrumSovplats för 370 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
1Â 721Â kr
30 mars â 31 mars
Utforska omrÄdet

10b-66 Cra. 35, MedellĂn, Antioquia, 050021
- Place, Lleras-parkenâȘ5 min till fotsâŹ
- Place, ClĂnica MedellĂn - El PobladoâȘ8 min till fotsâŹ
- Place, Poblado-parkenâȘ10 min till fotsâŹ
- Airport, JosĂ© MarĂa CĂłrdova Intl. Airport (MDE), MedellĂn, ColombiaâȘ29 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

The Charlee Hotel
The Charlee Hotel
- Pool
- Frukost ingÄr
- Spa
- HusdjursvÀnligt
4.4 av 5, Fantastiskt, 1Â 001Â recensioner
Om boendet
Apartamentos Wake by HOUSY HOST
Denna lÀgenhet har en utomhuspool, en bubbelpool och dygnet runt-öppen reception. Parkering ingÄr. LÀgenheten stÄtar med privat bubbelpool inomhus och erbjuder gratis wi-fi och kök. GÀster kan slappa framför en smart-tv med kabelkanaler och boendet har Àven 2 badrum och tvÀttmaskin/torktumlare.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med privat bubbelpool inomhus och tvÀttmaskin/torktumlare. Rummen har balkonger. Rummen i denna lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch med regndusch och hÄrtorkar.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. 50-tums smart-tv med kabelkanaler. Dessutom har rummen vÀrdeförvaringsskÄp och kaffe- och tebryggare.
En utomhuspool och en bubbelpool finns pÄ omrÄdet.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Det finns varma kÀllor som Àr öppna frÄn 08.00 till 20.00.
Denna lÀgenhet i El Poblado ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn populÀra sevÀrdheter som Lleras-parken och Poblado-parken. Varje lÀgenhet med 4 stjÀrnor har privat bubbelpool inomhus, kök och balkong.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering, kök, 2 badrum och balkong, och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 50-tumss smart-tv med kabelkanaler. I badrummen finns regndusch och hÄrtorkar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som privat bubbelpool inomhus, tvÀttmaskin/torktumlare och kaffebryggare.
PĂ„ boendet
En utomhuspool och en bubbelpool erbjuds pÄ denna lÀgenhet. Kör du bil har du tillgÄng till avgiftsfri parkering. Receptionen Àr öppen dygnet runt och har personal som kan hjÀlpa dig med bagageförvaring samt besvara dina frÄgor under vistelsen.
Denna lÀgenhet erbjuder gÀster tilltrÀde till heta kÀllor, en utomhuspool och en bubbelpool. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.








