Hel lägenhet
Arslan Apart Hotel
Fotogalleri för Arslan Apart Hotel





Populära bekvämligheter
Utforska området

Abroz Mevkii Saraylar Mah. Abroz, Sahil Kume Evleri No 34 Marmara, Marmara, 10365
- Place, Friluftsmarmormuseum17 min till fots
- Place, Avsa-nöjesparken
- Place, Cinarli-torget41 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Lägenhet - 1 sovrum

Lägenhet - 1 sovrum
Öppna alla foton för Lägenhet - 2 sovrum

Lägenhet - 2 sovrum
Liknande boenden

Kiraz Beach Otel
Kiraz Beach Otel
- På privat strand
- Frukost ingår
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
3.9 av 5, Bra, 145 recensioner
Priset är 514 kr
inklusive skatter och avgifter
22 mars – 23 mars
Om boendet
Arslan Apart Hotel
Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds avgiftsfri parkering. Varje lägenhet har gratis wi-fi och LCD-tv med satellitkanaler. Dessutom har pentryt kylskåp. Boendet har dessutom separat sittutrymme, hårtork och dusch.
Arslan Apart Hotel erbjuder 4 rum med hårtork. Rummen har separat sittutrymme och skrivbord. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har pentry med kylskåp och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.
Denna lägenhet i Marmara erbjuder sina gäster gratis wi-fi. LCD-tv med satellitkanaler.
Arslan Apart Hotel ligger nära Marmarasjön och mindre än två kilometers promenad från Friluftsmarmormuseum. Denna lägenhet med 3 stjärnor har 4 rum, vilka ståtar med pentry, separat sittutrymme och kylskåp.
Rum
Varje lägenhet har pentry och erbjuder gott om plats med sittutrymme. Här finns en LCD-tv med satellitkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Varje lägenhet har dessutom skrivbord.
På boendet
Om du kör bil erbjuds avgiftsfri parkering. Den vänliga personalen erbjuder receptionstjänster under begränsade tider, och svarar gärna på frågor om sevärdheter i området.
Det finns parkeringsplatser som är gratis.
Denna lägenhet i Marmara har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.








