Hel lÀgenhet
Rua da Biquinha 7
Fotogalleri för Rua da Biquinha 7





Recensioner
8,2 av 10,
Mycket bra
Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 2
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Rua da Biquinha, Sintra, Lisbon District, 5100-795
- Place, PalĂĄcio Nacional de SintraâȘ2 min till fotsâŹ
- Place, Quinta da RegaleiraâȘ5 min till fotsâŹ
- Place, PalĂĄcio Nacional da PenaâȘ17 min till fotsâŹ
- Airport, Lissabon (LIS-Humberto Delgado)âȘ29 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Villas de Cintra
Villas de Cintra
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- MikrovÄgsugn
4.5 av 5, Underbart, 159Â recensioner
Om boendet
Rua da Biquinha 7
Pentryt i lÀgenheten har spishÀll och mikrovÄgsugn, och dessutom finns gratis wi-fi och plasma-tv med kabelkanaler. GÀster erbjuds dessutom bekvÀmligheter som espressobryggare och vattenkokare.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med espressobryggare och hÄrtork. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har pentry med spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.
Denna lÀgenhet i Sintra erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. 42-tums plasma-tv med kabelkanaler.
Denna lÀgenhet ligger i historiska centrum, nÀra Sintra-bergen och St Martins kyrka. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har pentry, mikrovÄgsugn och espressobryggare.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering och pentry och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 42-tumss plasma-tv med kabelkanaler. LÀgenheten har dessutom espressobryggare.








