Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers

2.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers

Pool
Hus | Exteriör
Restaurang utomhus
Tv och eldstad
Kylskåp, mikrovågsugn, ugn och spishäll

Recensioner

9,4 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi

Utforska området

Se på karta
Leek, England
  • Place, Peak Wildlife Park
    ‪4 min med bil‬
  • Place, Alton Towers
    ‪12 min med bil‬
  • Place, Peak District National Park
    ‪16 min med bil‬
  • Airport, Manchester (MAN)
    ‪59 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers

Denna ranch erbjuder gäster en trädgård, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers har 5 rum som har ingång från loftgång samt eldstad och tvättmaskin/torktumlare. Kök har kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin.

Badrummen har dusch och hårtorkar. Denna ranch i Leek erbjuder sina gäster gratis wi-fi.

Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers ligger 2,4 km från Peak Wildlife Park och mindre än tio minuters bilfärd från Whiston Hall Golf Club. Denna ranch har 5 rum med kök, eldstad och privat trädgård.
Rum
Gäster har tillgång till en tv och håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Kök, tvättmaskin/torktumlare och 2 badrum är också tillgängliga.
På boendet
Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers erbjuder gratis wi-fi i allmänna utrymmen och en trädgård. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
På Barn-sleeps 4-pets Ok-parking-near Alton Towers finns trädgård. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi. Det finns parkeringsplatser som är gratis.

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur tillåts utan avgift

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Stylish 2 bed Barn Alton Towers Polar Bears Peaks
2 Bed Barn Alton Towers Chatsworth Polars Peaks Leek
2 Bed Barn Alton Towers Chatsworth Polars Peaks Ranch
2 Bed Barn Alton Towers Chatsworth Polars Peaks Ranch Leek