Hel lÀgenhet
142 Huntingdon Town Centre Apartments
Fotogalleri för 142 Huntingdon Town Centre Apartments





Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 4
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

High Street 142, Huntingdon, England, PE29 3TE
- Place, The Cromwell MuseumâȘ5 min till fotsâŹ
- Place, Island HallâȘ12 min till fotsâŹ
- Place, Hinchingbrooke Country ParkâȘ3 min med bilâŹ
- Airport, Cambridge (CBG)âȘ23 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Abacus House Apartments
Abacus House Apartments
- Kök
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
Om boendet
HotellbekvÀmligheter
Regler
Viktig information
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. Incheckning sker inte pÄ boendet, utan gÀster mÄste gÄ till at_the_apartment
Före ankomst mÄste gÀster registrera dig online via en sÀker lÀnk. GÀster som anlÀnder utanför de vanliga incheckningstiderna fÄr ett e-postmeddelande före ankomsten med incheckningsinstruktioner och portkod. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng.
Före ankomst mÄste gÀster registrera dig online via en sÀker lÀnk. GÀster som anlÀnder utanför de vanliga incheckningstiderna fÄr ett e-postmeddelande före ankomsten med incheckningsinstruktioner och portkod. GÀsterna fÄr tillgÄng till boendet via en privat ingÄng.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.








