Billiga hotell i Loiri - 5261 att välja från
Hotell
Kolla hotellpriser i Loiri
Utforska Loiri
I Loiri finns det mycket att se och göra. Populära sevärdheter i Loiri med omnejd:
- Museo archeologico di Olbia
- San Simplicios kyrka
- Castello di Pedres
- Tomba dei giganti di Su Mont'e s'Abe
- Archivio Mario Cervo
- Chiesa di San Paolo
- Olbias hamn
När du planerar resan till Loiri kan du använda MrJet för att hitta ett bra flyg till flygplatsen i Olbia (OLB-Costa Smeralda). Du kan välja antal mellanlandningar, flygbolag och avresetid i sökningen för att hitta något som du vill ha.
När passar det bäst att utforska Loiri?
Om du funderar på när det är bäst att besöka Loiri, kan denna info om vädret vara bra att ha under reseplaneringen. De varmaste månaderna i Loiri brukar vara juli och augusti, och de kallaste februari och januari. De regnigaste månaderna är oktober och november, medan de torraste är juli och augusti.
Här kommer en översikt över hur mycket regn och vilka temperaturer du kan förvänta dig:
- Medeltemperaturerna mellan januari och mars ligger på 17°C under dagen och 10°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden är 6 millimeter under denna period.
- Om du reser hit mellan april och juni, ligger medeltemperaturerna på 28°C under dagen och 12°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden ligger på 4 millimeter.
- Medeltemperaturerna under juli till september är 29°C under dagen och 20°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 3 millimeter.
- Mellan oktober och december ligger medeltemperaturerna på 25°C under dagen och 12°C på natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period är 9 millimeter.
- Den genomsnittliga nederbörden under året i Loiri ligger på 22 millimeter.
Senaste Loiri hotellrecensioner från resenärer som duRecensioner som verifierats av MrJet

Delta Hotels by Marriott Olbia Sardinia
5/5 Fantastiskt
Rekommenderas!
"Vi anlände med bil, väldigt bra hotell med bra gratisparkering, bra frukost (inte ”bara” sötsaker) , fin pool och sköna sängar. En hyfsad promenad på 15min in till restauranger. "
En verifierad resenär bodde på Delta Hotels by Marriott Olbia Sardinia
Publicerades för 4 månader sen
Områden av
Flera topphotell i Loiri
Top Trending
Hotell
Flyg
- Flyg till Cala Gonone
- Flyg till Porto Cervo
- Flyg till Kalkan
- Flyg till Nebida
- Flyg till Nairobi
- Flyg från Göteborg till Altea
- Flyg från Stockholm till Sankt Anton am Arlberg
- Flyg till Arbatax
- Flyg från Kronoby till Split
- Flyg från Göteborg till Hora
- Flyg till Caldas da Rainha
- Flyg till Öland
- Flyg till Diano Marina
- Flyg från Stockholm till Greenville - Spartanburg


