Billiga hotell i KunĆŸak - 78 att vĂ€lja frĂ„n
Hotell frÄn 657 kr
Kolla hotellpriser i KunĆŸak
KunĆŸak hotell

Stadthotel Waidhofen an der Thaya
Hauptpl. 25 Waidhofen an der Thaya Niederösterreich
34,09 km frÄn centrum
Priset Àr 1 285 kr per natt
1Â 285Â kr
per natt
30 juni - 1 juli
Detta hotell med golfbana ligger i Waidhofen an der Thaya. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, frukost och parkering.

Chateau TĆeĆĄĆ„
6 Dr. Richtra Trest Kraj Vysocina
28,75 km frÄn centrum
Priset Àr 852 kr per natt
852Â kr
per natt
21 juni - 22 juni
Detta hotell ligger i Trest. HĂ€r har du tillgĂ„ng till gratis frukost, gratis wi-fi och parkering. De populĂ€ra sevĂ€rdheterna ZĂĄmeckĂœ Park och RoĆĄtejns slott finns i nĂ€rheten.

Hotel U ÄernĂ©ho orla
NĂĄmestĂ ZachariĂĄĆĄe z Hradce 7 Telc
19,85 km frÄn centrum
Priset Àr 1 123 kr per natt
1Â 123Â kr
per natt
21 juni - 22 juni
Detta hotell ligger i TelÄ. HĂ€r har du tillgĂ„ng till gratis wi-fi, frukost och parkering. De populĂ€ra sevĂ€rdheterna Palatset i TelÄ och NĂĄmÄstĂ ZachariĂĄĆĄe z Hradce finns i nĂ€rheten.

Hotel Zlata Hvezda Trebon
Masarykovo nĂĄmestĂ 107 Trebon
33,71 km frÄn centrum
Priset Àr 840 kr per natt
840Â kr
per natt
21 juni - 22 juni
Detta hotell ligger i Trebon. HÀr har du tillgÄng till gratis frukost, gratis wi-fi och 2 restauranger. De populÀra sevÀrdheterna Mariapelar och Masaryk-torget finns i nÀrheten.

Penzion Oloffson
Palackého nåm. 15 Pocatky
16,28 km frÄn centrum
Priset Àr 657 kr per natt
657Â kr
per natt
21 juni - 22 juni
Detta pensionat ligger i PoÄĂĄtky. HĂ€r har du tillgĂ„ng till gratis wi-fi, en trĂ€dgĂ„rd och kemtvĂ€tt/tvĂ€ttjĂ€nster.

Hotel Restaurant LiebnitzmĂŒhle
Liebnitz 38 Raabs An Der Thaya Lower Austria
34,71 km frÄn centrum
Detta hotell med spa ligger i Raabs An Der Thaya. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och fullstÀndigt spa. De populÀra sevÀrdheterna Schloss Raabs och Ruine Kollmitz finns i nÀrheten.

Hotel Concertino ZlatĂĄ Husa
NĂĄmestĂ MĂru 142/I Jindrichuv Hradec South Bohemia
14,6 km frÄn centrum
Priset Àr 860 kr per natt
860Â kr
per natt
28 juni - 29 juni
Detta hotell för affÀrsresenÀren ligger i Jindrichuv Hradec. HÀr har du tillgÄng till gratis frukost, gratis wi-fi och 2 restauranger. De populÀra sevÀrdheterna Langruv House och Miru-torget finns i nÀrheten.

Hotel Berger
Palackého 73 Kamenice nad Lipou
22,52 km frÄn centrum
Priset Àr 1 054 kr per natt
1Â 054Â kr
per natt
22 juni - 23 juni
Detta hotell för affÀrsresenÀren ligger i Kamenice nad Lipou. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och frukost.

Golfresort Haugschlag
Haugschlag 160 Haugschlag Lower Austria
17,46 km frÄn centrum
Priset Àr 3  316 kr per natt
3Â 316Â kr
per natt
24 juni - 25 juni
Detta hotell i lyxstil ligger i Haugschlag. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och en golfbana. De populÀra sevÀrdheterna Nova Bystrice Golfklubb och Plague Column finns i nÀrheten.

Amenity Resort Ceska Kanada
Obora 839 Nova Bystrice
13,65 km frÄn centrum
Denna semesterbostad med golfbana ligger i Nova Bystrice. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och en golfbana. De populÀra sevÀrdheterna Sankt Lukasstatyn och Plague Column finns i nÀrheten.

Zamek de Este
Chlum u Trebone 1 Chlum u Trebone JihoceskĂœ kraj
26,15 km frÄn centrum
Detta slott med spa ligger i Chlum u TĆebonÄ. HĂ€r har du tillgĂ„ng till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. Den populĂ€ra sevĂ€rdheten Herrensee Golfklubb finns i nĂ€rheten.

Ferienwohnung Gundacker
Siedlungsgasse Dobersberg
23,65 km frÄn centrum
Priset Àr 1 043 kr per natt
1Â 043Â kr
per natt
28 juni - 29 juni
Denna lÀgenhet ligger i Dobersberg. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, en trÀdgÄrd och vandrings-/cykelleder pÄ plats.
Kök
TvÀttmaskin

Apartments Thaya
Gartenzeile 16 Thaya Niederösterreich
29,87 km frÄn centrum
Priset Àr 1 163 kr per natt
1Â 163Â kr
per natt
21 juni - 22 juni
Denna lÀgenhet ligger i Thaya. HÀr har du tillgÄng till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och balkonger.

Hotel AntoĆ
SlavatovskĂĄ 92 Telc
19,66 km frÄn centrum
Detta hotell för affĂ€rsresenĂ€ren ligger i TelÄ. HĂ€r har du tillgĂ„ng till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. De populĂ€ra sevĂ€rdheterna Telc Chateau och Lilla porten finns i nĂ€rheten.
LÀgsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat pÄ 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgÀnglighet kan komma att Àndras. Ytterligare villkor kan gÀlla.
Utforska KunĆŸak
I KunĆŸak finns det mycket att se och göra. PopulĂ€ra sevĂ€rdheter i KunĆŸak med omnejd:
- Osikasjön
- Sankt Petrus och Sankt Paulus kyrka
- Sankt Lukasstatyn
- MĂrovĂ© nĂĄmÄstĂ
- Plague Column
- Aqua Park and Swimming Pool Relax Vajgar
- Nova Bystrice Golfklubb
NĂ€r passar det bĂ€st att utforska KunĆŸak?
Om du undrar nĂ€r det Ă€r bĂ€st att besöka KunĆŸak, kan denna info om vĂ€dret vara till hjĂ€lp under planeringen av resan. De varmaste mĂ„naderna i KunĆŸak brukar vara juli och augusti, och de kallaste december och februari. De regnigaste mĂ„naderna Ă€r augusti och juli, medan de torraste Ă€r oktober och november.
HÀr kommer en översikt över hur mycket regn och vilka temperaturer du kan förvÀnta dig:
- Medeltemperaturerna mellan januari och mars ligger pÄ 11°C under dagen och -4°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden Àr 3 millimeter under denna period.
- Om du reser hit mellan april och juni, ligger medeltemperaturerna pÄ 23°C under dagen och 3°C pÄ natten. Den genomsnittliga nederbörden ligger pÄ 7 millimeter.
- Medeltemperaturerna under juli till september Àr 24°C under dagen och 8°C under natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period Àr 9 millimeter.
- Mellan oktober och december ligger medeltemperaturerna pÄ 17°C under dagen och -5°C pÄ natten. Den genomsnittliga nederbörden under denna period Àr 3 millimeter.
- Den genomsnittliga nederbörden under Ă„ret i KunĆŸak ligger pĂ„ 22 millimeter.
Senaste KunĆŸak hotellrecensioner frĂ„n resenĂ€rer som duRecensioner som verifierats av MrJet

Chateau TĆeĆĄĆ„
5/5 Fantastiskt
Slott
"Nyrenoverat, sköna sÀngar och man bor som pÄ ett slott. Maten i restaurangen var ocksÄ bra. "
En verifierad resenĂ€r bodde pĂ„ Chateau TĆeĆĄĆ„
Publicerades för 1 Är sen

