Hel lÀgenhet
Karah Suites - The Galleria 2
Fotogalleri för Karah Suites - The Galleria 2





Recensioner
2,0 av 10,
Hel lÀgenhet
2 sovrumSovplats för 5
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

30 Walsingham Cl, Hatfield, England, AL10 0RP
- Place, The Galleria shoppingcenterâȘ4 min till fotsâŹ
- Place, University of HertfordshireâȘ18 min till fotsâŹ
- Place, Hatfield HouseâȘ3 min med bilâŹ
- Airport, London (LHR-Heathrow)âȘ50 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Karah Suites - The Galleria
Karah Suites - The Galleria
- Kök
- TvÀttmaskin
- Torktumlare
- HusdjursvÀnligt
2.8 av 5, 8Â recensioner
Om boendet
Karah Suites - The Galleria 2
Rökfria Karah Suites - The Galleria 2 Àr en lÀgenhetsbyggnad med en tv i allmÀnt utrymme, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. LÀgenheten har platt-tv med digitalkanaler, och köket har kylskÄp. HÄrtork, strykjÀrn/strykbrÀda och gratis toalettartiklar finns ocksÄ.
Denna lÀgenhet har rum med hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. Rummen Àr individuellt möblerade och inredda. Rummen i denna lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök med kylskÄp och grytor/köksredskap.
Badrummen har badkar/dusch och gratis toalettartiklar. 32-tums platt-tv med digitalkanaler.
Denna lÀgenhet ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn The Galleria shoppingcenter och mindre Àn tre kilometer frÄn Fielder Centre UH. Varje lÀgenhet med 4 stjÀrnor har kök, kylskÄp och platt-tv.
Rum
LÀgenheten har individuell inredning och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till en 32-tumss platt-tv med digitalkanaler. I badrummen finns hÄrtorkar och gratis toalettartiklar. LÀgenheten har dessutom strykbrÀda.
PĂ„ boendet
Denna lÀgenhet erbjuder gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och en tv i allmÀnt utrymme. Om du kör har du tillgÄng till avgiftsfri parkering.
PÄ denna lÀgenhet finns tv i allmÀnt utrymme. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi. Det Àr gratis att parkera.
Denna lÀgenhet i Hatfield har 4 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.






