Hel semesterbostad

Immaculate 1- Bed Apartment in Glasgow East End

3.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för Immaculate 1- Bed Apartment in Glasgow East End

Lägenhet - 1 kingsize-säng med bäddsoffa | Vardagsrum
Lägenhet - 1 kingsize-säng med bäddsoffa | Exteriör
Lägenhet - 1 kingsize-säng med bäddsoffa | 1 sovrum, strykjärn/strykbräda, gratis wi-fi och sängkläder
Lägenhet - 1 kingsize-säng med bäddsoffa | Badrum | Dusch, hårtork och handdukar
Lägenhet - 1 kingsize-säng med bäddsoffa | Vardagsrum

Populära bekvämligheter

  • Gratis wi-fi
  • Kök

Utforska området

Se på karta
Glasgow, Scotland
  • Place, Celtic Park
    ‪4 min med bil‬
  • Place, Glasgow Green
    ‪4 min med bil‬
  • Place, Barrowland Ballroom
    ‪5 min med bil‬
  • Airport, Glasgow (GLA-Glasgow Intl.)
    ‪19 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Immaculate 1- Bed Apartment in Glasgow East End

Denna semesterbostad erbjuder gäster gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Semesterbostaden har kylskåp, ugn, spishäll och mikrovågsugn i köket. Dessutom finns tvättmaskin/torktumlare, gratis wi-fi och diskmaskin. Badrummet delas med andra gäster.
Denna semesterbostad erbjuder 3 rum med tvättmaskin/torktumlare och hårtork. Kök har kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och diskmaskin.

Gästerna har tillgång till delade badrum. Badrummen har dusch. Gäster har tillgång till gratis wi-fi.

Denna semesterbostad ligger i East End, mindre än två kilometer från Glasgow Necropolis och mindre än tre kilometer från Emirates Arena. Varje semesterbostad med 3,5 stjärnor har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Semesterbostaden har uppvärmning och kök och erbjuder gott om plats med sovrum. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi. Dessutom ingår bekvämligheter som tvättmaskin/torktumlare och strykbräda. Badrum är gemensamma.
På boendet
På denna semesterbostad har gäster tillgång till gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Här har du tillgång till begränsad parkering.
I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.

Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns inte tillgängliga.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Immaculate 1 In Glasgow End

Immaculate 1 Bed Apartment in Glasgow East End

Immaculate 1- Bed Apartment in Glasgow East End Glasgow