Hel lägenhet

Alojamiento La Mar 1

4.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Alojamiento La Mar 1

Exteriör
Lägenhet | 2 sovrum, sängtillbehör av högsta kvalitet, duntäcken och skrivbord
Inomhuspool
Lägenhet | Vardagsrum
Lägenhet | Vardagsrum

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Hel lägenhet

2 sovrum2 badrumSovplats för 670 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Uteplats

Utforska området

Se på karta
Avinguda del Carrer de la Mar, 5, El Campello, Alicante, 03560
  • Place, Platja del Carrerlamar
    ‪2 min till fots‬
  • Place, Park Central Municipal
    ‪2 min till fots‬
  • Place, Playa del Campello
    ‪2 min till fots‬
  • Airport, Alicante (ALC-Alicante Intl.)
    ‪27 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Alojamiento La Mar 1

Alojamiento La Mar 1 erbjuder gratis transport till stranden där du kan ta en heldag med sol och bad. Avnjut sedan en utsökt middag på restaurangen och en svalkande drink på en av deras 20 strandbarer. Varje lägenhet har 2 sovrum, gratis wi-fi och espressobryggare. Gäster erbjuds exklusiva bekvämligheter som privat pool, och i köket finns stor kyl/frys och ugn.
Alojamiento La Mar 1 erbjuder 2 luftkonditionerade rum med privata pooler och espressobryggare. Rummen har separat sittutrymme och skrivbord. Sängarna har duntäcken och sängtillbehör av högsta kvalitet. Kuddmeny finns tillgänglig. Rummen i denna lägenhet med 4 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap.

Badrummen har dusch, bidéer och hårtorkar. Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Dessutom har rummen gratis flaskvatten och kaffe- och tebryggare.

Denna lägenhet har bland annat en inomhuspool.
Alojamiento La Mar 1 ligger nära Playa del Campello och inom två kilometer från andra populära attraktioner, som San Juans strand. Denna lägenhet med 4 stjärnor har 2 rum och ståtar med privata pooler på rummet samt en inomhuspool och gratis wi-fi på rummet.
Rum
Varje lägenhet har luftkonditionering, kök och 2 badrum, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum och sittutrymme. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi. Samtliga sängar har sängtillbehör av högsta kvalitet och kuddmenyer, och i badrummen finns hårtork och bidé. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som privat pool, tvättmaskin och espressobryggare.
På boendet
Gäster på Alojamiento La Mar 1 har tillgång till bland annat en inomhuspool, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och expressutcheckning. Gäster har tillgång till gratis transport till/från stranden. Denna lägenhet vid stranden har dessutom en terrass.
Nästa våg är din; denna lägenhet erbjuder gratis transport till stranden. Luta dig tillbaka i solen och koppla av tack vare parasoller och gratis strandklubb i närheten.

Du har att välja på 20 strandbarer när du känner för en drink. I allmänna utrymmen finns gratis wi-fi.

Denna lägenhet i El Campello har 4 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Strand

  • På en sandstrand med vit sand
  • Avgiftsfri transport till stranden
  • Gratis strandklubb i närheten
  • Parasoller
  • Strandhanddukar

Pool/spa

  • Inomhuspool
  • Privat pool

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området
  • Avgiftsfri transport till stranden

Familjevänligt

  • Sängskydd

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Espressobryggare
  • Frys
  • Grytor och köksredskap
  • Mikrovågsugn
  • Mixer
  • Pappersservetter
  • Spishäll
  • Stekbord
  • Stor kyl/frys
  • Te-/kaffebryggare
  • Ugn

Matplats

  • 20 strandbarer

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Duntäcke
  • Kuddmeny
  • Premiumsängkläder

Badrum

  • 2 privata badrum
  • Bidé
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Schampo
  • Toalettpapper
  • Tvål

Utrymmen

  • Separat sittutrymme

Utomhus

  • Terrass

Tvätt

  • Tvättmaskin
  • Tvättmedel

Arbetsutrymmen

  • Skrivbord

Komfort

  • Luftkonditionering
  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Klinkergolv på rum
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Gratis vatten på flaska
  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 2 enheter

Regler

Incheckning

Checka in från: 17.00. Checka in fram till: 21.00.

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00
Snabb utcheckning tillgänglig

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner inom 48 timmar före ankomst – värden tar emot dig.
Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Renoveringar och stängningar

Boendet är stängt mellan 24 januari 2026 och 31 december 2027.

Åtkomst till boendet

Värd möter dig

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt. Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner 48 timmar före ankomst. Värden möter gästerna vid ankomst.
Boendets registreringsnummer VT-500768-A, VT-500767-A, ESFCTU00000305600049308000000000000000000VT-500767-A8
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 1000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.

Boendet kallas även

Alojamientos La Mar
Alojamiento La Mar 1 Apartment
Alojamiento La Mar 1 El Campello
Alojamiento La Mar 1 Apartment El Campello