Alojamientos Turísticos LA APARECIDA
3.0-stjärnigt boende
Fotogalleri för Alojamientos Turísticos LA APARECIDA





Populära bekvämligheter
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Frukost tillgänglig
- Företagstjänster
Utforska området

Barrio La Aparecida 16, 39840 Ampuero, Spain, Ampuero, 39840
- Laredo BeachPlace, Laredo Beach12 min med bil
- Playa del RegatónPlace, Playa del Regatón14 min med bil
- Santoñas, Victorias och Joyels naturparkPlace, Santoñas, Victorias och Joyels naturpark18 min med bil
- Santander (SDR)Airport, Santander (SDR)41 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Svit Basic - utsikt mot bergen

Svit Basic - utsikt mot bergen
- Utsikt mot bergen
- 28 kvadratmeter
- 1 sovrum
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Om boendet
Alojamientos Turísticos LA APARECIDA
Alojamientos Turísticos LA APARECIDA är ett hotell med en lazy river, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Städning är tillgänglig på begäran.
Alojamientos Turísticos LA APARECIDA erbjuder 12 rum med värdeförvaringsskåp och hårtork. Rummen har inredda balkonger. Detta hotell i Ampuero erbjuder sina gäster gratis wi-fi, med en hastighet på 500+ Mbps (passar för 6+ personer eller 10+ enheter). Badrummen har dusch. Byte av handdukar och byte av lakan kan fås på begäran. Spjälsängar (avgift tillkommer) finns på begäran. Städning sker på begäran.
Detta hotell har bland annat Lazy river.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgängliga på plats eller i närheten. Avgifter kan tillkomma.
Alojamientos Turísticos LA APARECIDA ligger 4,5 km från Yelso de Hayas och en kvarts bilfärd från Biscayabukten. Detta hotell har 3 stjärnor och välkomnar gäster med 12 rum och bekvämligheter som gratis wi-fi på rummet, avgiftsfri parkering och en lazy river.
Restaurangalternativ
Kontinental frukost serveras dagligen från 08.00 till 11.00 mot en avgift.
Rum
Gäster håller sig uppkopplade med gratis wi-fi. Till bekvämligheterna hör dessutom inredda balkonger, mikrovågsugn och hårtork. Städning på begäran
På boendet
Lazy river och gratis wi-fi i allmänna utrymmen erbjuds på Alojamientos Turísticos LA APARECIDA. I vistelsen ingår avgiftsfri parkering.
På Alojamientos Turísticos LA APARECIDA finns rabatt på närliggande fitnesscenter. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. Det är gratis att parkera.
Mot en avgift kan gäster dagligen äta kontinental frukost och 08.00 till 11.00.
Hotellbekvämligheter
Internet
- Tillgängligt i alla rum: gratis wi-fi
- Wi-fi-hastighet på rummet: 500+ Mbps (passar för 6+ personer eller 10+ enheter)
- Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri och otäckt parkering på området
- Begränsad parkering på området
- Tillgänglighetsanpassad parkering finns tillgänglig
Mat och dryck
- Kontinental frukost tillgänglig dagligen 08.00–11.00 mot en avgift: EUR 15 för vuxna ochEUR 15 för barn
Att göra
- Cykelförvaring
- Cykelturer
- Konstgalleri
- Lazy river
- Skidförvaring
Familjevänligt
- Aktiviteter med tillsyn för barn (tilläggsavgift)
- Barnpassning (tilläggsavgift)
- Lazy river
- Ljudisolerade rum
- Mikrovågsugn på rummet
- Spjälsäng (tilläggsavgift)
Bekvämligheter
- Guideböcker
- Virtuell reception
Gästtjänster
- Byte av handdukar på begäran
- Byte av lakan på begäran
- Städning på begäran
Utomhus
- I bergen
- I en nationalpark
- Trädgård
Tillgänglighetsanpassning
- Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- 2 tillgänglighetsanpassade parkeringsplatser
- Flyttbar duschstol
- Förstorande spegel
- Handhållet duschhuvud
- Höjd toalettsits
- Ingen hiss (endast en våning)
- Ramp till huvudentrén
- Rullstolsanpassad dusch på rummet
- Rullstolsanpassad dörrbredd
- Rullstolsanpassning
- Stödhandtag i dusch
- Stödhandtag nära toalett
- Tillgänglighetsanpassad lounge
- Tillgänglighetsanpassad parkering
- Tillgänglighetsanpassad registreringsdisk
- Tillgänglighetsanpassat (kan finnas begränsningar)
Bekvämligheter på rummet
Sovrum
- Lakan tillhandahålls
- Mörkläggningsgardiner
- Spjälsäng (tilläggsavgift)
Badrum
- Dusch
- Handdukar tillhandahålles
- Hårtork
- Privat badrum
- Toalettpapper
- Tvål
Underhållning
- Tv
Mat och dryck
- Champagneservice
- Mikrovågsugn
Mer
- Ljudisolerade rum
- Värdeförvaringsskåp
- Värme
Regler
Incheckning
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.30.
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och portkod inom 24 timmar före ankomst – värden tar emot dig.
Innan ankomst måste du registrera dig online via en säker länk
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt statligt utfärdade foto-id
En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Åtkomst till boendet
Portkod, värd möter dig
Husdjur
- Varken husdjur eller assistanshundar är tillåtna på Alojamientos Turísticos LA APARECIDA
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
- Extrasängar finns inte tillgängliga.
- Spjälsängar finns att hyra för EUR 25 per natt.
Betalningstyper
Viktig information
Avgifter
Gäster ska betala följande avgifter på boendet:
- Deposition: EUR 150 per boende, per vistelse
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.
- Avgift för kontinental frukost: EUR 15 för vuxna och EUR 15 för barn
- Spjälsäng (babysäng): EUR 25 per natt
Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Före ankomst måste gäster registrera dig online via en säker länk. Gäster ombeds att förse boendet med sitt statligt utfärdade foto-id före ankomst.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och portkod 24 timmar före ankomst. Värden möter gästerna vid ankomst. En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
Boendets registreringsnummer G12452
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 1000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.
- Husdjur och assistanshundar är inte tillåtna på plats.