Casa di Pino Eco Lodge

Recensioner

9,6 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

Utforska området

Se på karta
Tripka Dzakovica III/7, III/7, Zabljak, Žabljak Municipality, 84220
  • Place, Svarta sjön
  • Place, Bobatov Kuk- Topp på Durmitorberget
  • Place, Durmitor National Park
    ‪2 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Casa di Pino Eco Lodge

Hotell i Žabljak, nära Durmitor National Park
Casa di Pino Eco Lodge har 8 rum.
Casa di Pino Eco Lodge ligger mindre än två kilometer från Durmitor National Park och mindre än tre kilometer från Svarta sjön.
Bekvämligheter
  • Nära Durmitor National Park

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i alla rum: internetanslutning

Regler

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.