Lägenhetshotell

Diamond Holiday Apartments Vlore

4.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för Diamond Holiday Apartments Vlore

Kontinental frukost varje dag (EUR 10 per person)
Familjelägenhet - 2 sovrum | Utsikt från rummet
Lägenhet Deluxe - havsutsikt | Utsikt mot havet/stranden
Lägenhet Standard - 2 sovrum - balkong - vid poolen | Balkongutsikt
Inomhuspool och utomhuspool

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Spa
320 kr
inklusive skatter och avgifter
20 dec. – 21 dec.

Utforska området

Se på karta
SH8, Vlorë, Qarku i Vlorës
  • Place, Lungomare Beach
    ‪3 min med bil‬
  • Place, National Museum of Independence
    ‪6 min med bil‬
  • Place, University of Vlora
    ‪6 min med bil‬

Rumsalternativ

Familjelägenhet - 2 sovrum

  • 65 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 1 queensize-säng, 2 enkelsängar och 1 bäddsoffa (enkel)

Lägenhet Deluxe - havsutsikt

  • 55 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • Utsikt mot havet
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)

Lägenhet Comfort - 1 sovrum

  • 50 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • Viss havsutsikt
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 bäddsoffa (dubbel)

Lägenhet Standard - 2 sovrum - balkong - vid poolen

  • 65 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng, 1 enkelsäng och 1 bäddsoffa (enkel)

Lägenhet Comfort - 2 sovrum

  • 65 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 1 queensize-säng, 2 enkelsängar och 1 bäddsoffa (enkel)

Liknande boenden

Om boendet

Diamond Holiday Apartments Vlore

Lägenhetshotell i lyxstil, med fullständigt spa och säsongsöppen utomhuspool
Detta lägenhetshotell är en rökfri anläggning som erbjuder gäster ett fullständigt spa, en inomhuspool och en utomhuspool. Parkering ingår. Gäster får även tillgång till bekvämligheter som en säsongsöppen utomhuspool. Köket i varje lägenhet har stor kyl/frys och spishäll, och dessutom finns gratis wi-fi och tv med digitalkanaler. Gäster erbjuds dessutom bekvämligheter som espressobryggare och vattenkokare. Det privata badrummet ligger inte i anslutning till rummet och städning är tillgänglig en gång i veckan.
Diamond Holiday Apartments Vlore erbjuder 5 luftkonditionerade rum med espressobryggare och kaffe- och tebryggare. Rummen på detta lägenhetshotell med 4,5 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll och grytor/köksredskap. Rummen har separata privata badrum.

Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Det finns digital-TV. Dessutom har rummen strykjärn/strykbräda och fläkt. Städning erbjuds varje vecka och allergitestade sängkläder kan fås på begäran. Städning sker i begränsad utsträckning.

En inomhuspool och en utomhuspool finns på området.

Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgängliga på plats eller i närheten. Avgifter kan tillkomma.

Detta lägenhetshotell har ett fullständigt spa där gästerna kan njuta av olika behandlingar. Här erbjuds tjänster som djupmassage, massage med varma stenar och sportmassage. Spat är utrustat med ett lerbad, en bastu, bubbelpool och en ångbastu. Spat är öppet alla dagar.
Diamond Holiday Apartments Vlore ligger 3,6 km från Lungomare Beach och mindre än tio minuters bilfärd från University of Vlora. Detta lägenhetshotell med 4,5 stjärnor har 5 rum och ståtar med ett fullständigt spa, en utomhuspool och en inomhuspool.
Restaurangalternativ
Kontinental frukost serveras dagligen mellan 07.30 och 10.30 mot en avgift.
Rum
Varje lägenhet har luftkonditionering och kök med kylskåp och spishäll. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 40-tumss tv med digitalkanaler. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som espressobryggare, fläkt och strykbräda. Privata badrum är inte angränsande; städning är tillgänglig en gång i veckan.
På boendet
Diamond Holiday Apartments Vlore erbjuder ett fullständigt spa, en inomhuspool och en utomhuspool. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering. Detta lägenhetshotell i lyxstil har dessutom en säsongsöppen utomhuspool.
Bekvämligheter
  • Gratis wi-fi på rummet
  • Gratis parkering under tak
  • Spa
  • Inomhuspool och utomhuspool
Diamond Holiday Apartments Vlore erbjuder gäster tillträde till ett fullständigt spa, en inomhuspool och en utomhuspool. Det är gratis att parkera.

Detta lägenhetshotell i Vlorë har 4,5 stjärnor och tillåter inte rökning.

Mot en avgift kan gäster dagligen äta kontinental frukost och 07.30 till 10.30.

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Bastu
  • Bubbelpool
  • Djupmassage
  • Fullständigt spa
  • Inomhuspool
  • Lerbad
  • Massage med varma stenar
  • Sportmassage
  • Utomhuspool
  • Ångbastu

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri, säker och täckt parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Familjevänligt

  • Spjälsäng: EUR 10 per dag

Kök

  • Brödrost
  • Elektrisk vattenkokare
  • Espressobryggare
  • Frys
  • Grytor och köksredskap
  • Pappersservetter
  • Spishäll
  • Stor kyl/frys
  • Te-/kaffebryggare

Matplats

  • Kontinental frukost tillgänglig dagligen 07.30–10.30 mot en avgift: EUR 10 för vuxna ochEUR 5 för barn

Sovrum

  • Allergitestade sängkläder
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 1 separat privat badrum
  • Handdukar tillhandahålles

Underhållning

  • 40-tums tv med digitala kanaler

Arbetsutrymmen

  • Arbetsområde för laptop

Komfort

  • Fläkt
  • Luftkonditionering
  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Klinkergolv på rum
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda
  • Städning varje vecka

Att göra

  • Cykelställ
  • Cykeluthyrning
  • Mountainbikecykling

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 5 enheter
  • Cykelställ
  • Cykeluthyrning

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00.
Sen incheckning i mån av tillgång
Avgift för sen incheckning: EUR 20 för incheckning mellan 22.00 och 01.00

Utcheckning

Utcheckning innan 10.30

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner – värden tar emot dig.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 19.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Värd möter dig

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns att hyra för EUR 10 per dag.

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för kontinental frukost: EUR 10 för vuxna och EUR 5 för barn
  • Avgift för sen incheckning: EUR 20 för incheckning mellan 22.00 och 01.00
  • Spjälsäng (babysäng): EUR 10 per dag

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar endast kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 19.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Värden möter gästerna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Den säsongsöppna poolen är tillgänglig mellan 01 juni och 30 september.
  • Bokning behövs för massage. Vill du boka kan du kontakta detta lägenhetshotell innan ankomst, med hjälp av informationen i din bokningsbekräftelse.

Boendet kallas även

Diamond Apartments Vlore Vlore
Diamond Holiday Apartments Vlore Vlorë
Diamond Holiday Apartments Vlore Aparthotel
Diamond Holiday Apartments Vlore Aparthotel Vlorë