LĂ€genhetshotell
Apart Hotel Costa Reñaca
Fotogalleri för Apart Hotel Costa Reñaca





Recensioner
4,8 av 10,
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Barros Arana 154, Reñaca, Vina del Mar, Valparaiso, 2540216
- Playa El EncantoâȘ10 min till fotsâŹ
- Vina del Mar CasinoâȘ9 min med bilâŹ
- Quinta VergaraâȘ10 min med bilâŹ
Rumsalternativ
LÀgenhet - 2 sovrum - kök
LÀgenhet - 2 sovrum - kök
Ăppna alla foton för Trippelrum - flera sĂ€ngar - kök

Trippelrum - flera sÀngar - kök
LÀgenhet - 2 sovrum - kök
Ăppna alla foton för Dubbelrum - 1 dubbelsĂ€ng - kök

Dubbelrum - 1 dubbelsÀng - kök
Dubbelrum - 2 enkelsÀngar - privat badrum
Liknande boenden

Volta Inn Hostel
Volta Inn Hostel
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
- Spelrum
- Frukost tillgÀnglig
3.9 av 5, Bra, 18Â recensioner
Priset Àr 409 kr
4 sep. â 5 sep.
Om boendet
Apart Hotel Costa Reñaca
LĂ€genhetshotell i Vina del Mar med gratis frukost och fitnesscenter
Apart Hotel Costa Reñaca Àr ett lÀgenhetshotell dÀr gÀster erbjuds tillgÄng till en utomhuspool, en restaurang och ett fitnesscenter. Dessutom erbjuds gratis komplett frukost, gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och avgiftsfri parkering. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som ett business-center (öppet dygnet runt), conciergetjÀnster och dygnet runt-öppen reception. Varje lÀgenhet har platt-tv med kabelkanaler, och köket har kylskÄp, ugn och spishÀll. Dessutom finns separat middagsplats, regndusch och kaffe- och tebryggare.
Apart Hotel Costa Reñaca erbjuder 60 rum med kaffe- och tebryggare och gratis toalettartiklar. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, separat middagsplats och grytor/köksredskap.
Badrummen har dusch med regndusch. Platt-tv med kabelkanaler. StrykjÀrn/strykbrÀda och hÄrtork kan fÄs pÄ begÀran. StÀdning sker dagligen.
Detta lÀgenhetshotell har bland annat en utomhuspool och fitnesscenter.
Barn under 17 Är fÄr endast vistas i pool eller fitnessanlÀggning under uppsikt av vuxen.
Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Apart Hotel Costa Reñaca ligger pÄ gÄngavstÄnd frÄn Playa El Encanto och mindre Àn tre kilometer frÄn Playa Las Salinas. Detta lÀgenhetshotell med 60 rum har 3 stjÀrnor samt en utomhuspool, avgiftsfri parkering och ett fitnesscenter.
Restaurangalternativ
Gratis komplett frukost serveras dagligen mellan 09.00 och 11.00. LÀgenhetshotellet har en restaurang, Reñaca, dÀr du kan avnjuta en utsökt mÄltid under vistelsen.
Rum
Varje lÀgenhet har uppvÀrmning och kök och erbjuder gott om plats med middagsplats. GÀster kan koppla av vid en platt-tv med kabelkanaler. I badrummen finns regndusch och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som kaffebryggare, bÀrbar flÀkt och skrivbord.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Apart Hotel Costa Reñaca har tillgÄng till en utomhuspool, ett fitnesscenter och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Avgiftsfri parkering Àr tillgÀnglig. Receptionen Àr öppen dygnet runt och Àr bemannad med personal som kan hjÀlpa dig med förvaring av vÀrdesaker, bokning av guidade turer och biljetter samt bagageförvaring. HÀr har gÀster dessutom tillgÄng till mötesrum, business-service dygnet runt och en tv i allmÀnt utrymme.
BekvÀmligheter
- Gratis komplett frukost
- Gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
Apart Hotel Costa Reñaca erbjuder gÀster tillgÄng till en utomhuspool och fitnesscenter. Det finns restaurang pÄ plats. Gratis frukost serveras dagligen. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi.
Ett business-center (öppet dygnet runt) och mötesrum erbjuds. Utomhusgrill, hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer och trÀdgÄrd finns pÄ Apart Hotel Costa Reñaca som passar dem som reser i arbetet. Det Àr gratis att parkera.
Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor i Vina del Mar.
GÀster kan Àta gratis komplett frukost dagligen frÄn 09.00 till 11.00.
Reñaca â restaurang som serverar frukost och middag.