LĂ€genhetshotell
Limehome Villach Gerbergasse
Fotogalleri för Limehome Villach Gerbergasse





Recensioner
8,0 av 10,
Mycket bra
PopulÀra bekvÀmligheter
867Â kr
inklusive skatter och avgifter
2 nov. â 3 nov.
Utforska omrÄdet

Gerbergasse 22, Villach, KĂ€rnten, 9500
- Place, Villach HauptplatzâȘ3 min till fotsâŹ
- Place, Atrio köpcenterâȘ3 min med bilâŹ
- Place, KĂ€rnten ThermeâȘ5 min med bilâŹ
- Airport, Klagenfurt (KLU-Woerthersee)âȘ33 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för Single Suite (limehome Villach Gerbergasse)

Single Suite (limehome Villach Gerbergasse)
Ăppna alla foton för Svit (limehome Villach Gerbergasse)

Svit (limehome Villach Gerbergasse)
Liknande boenden

harryâs home Villach
harryâs home Villach
- HusdjursvÀnligt
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Frukost tillgÀnglig
4.7 av 5, EnastÄende, 162 recensioner
Priset Àr 1 029 kr
inklusive skatter och avgifter
5 okt. â 6 okt.
Om boendet
Limehome Villach Gerbergasse
LĂ€genheter med pentryn i Villach
Detta lÀgenhetshotell Àr en rökfri anlÀggning, dÀr gÀster erbjuds expressincheckning och expressutcheckning. Varje lÀgenhet har gratis wi-fi och smart-tv med satellitkanaler. Dessutom har pentryt kylskÄp. HÀr finns bekvÀmligheter som tv, espressobryggare och hÄrtork. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
Limehome Villach Gerbergasse erbjuder 3 rum med espressobryggare och hÄrtork. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor har pentry med kylskÄp. Badrummen har badkar eller dusch och tandborstar och tandkrÀm.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi (hastighet: 25+ Mbps). Smart-tv med satellitkanaler. StÀdning sker varje vecka.
Limehome Villach Gerbergasse ligger mindre Àn fem minuters promenad frÄn Congress Center Villach och Villach Hauptplatz. Detta lÀgenhetshotell med 3 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med bekvÀmligheter som pentry, kylskÄp och espressobryggare.
Rum
Varje lÀgenhet har uppvÀrmning och pentry och erbjuder gott om plats med sovrum. HÀr finns en smart-tv med satellitkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar och tandborstar och tandkrÀm. Dessutom ingÄr bekvÀmligheter som espressobryggare och skrivbord. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng i veckan.
PĂ„ boendet
PÄ Limehome Villach Gerbergasse har gÀster bland annat tillgÄng till expressincheckning och expressutcheckning.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi pÄ rummet
GÀster pÄ Limehome Villach Gerbergasse har tillgÄng till expressincheckning och expressutcheckning. Receptionen har öppet dygnet runt.
Detta lÀgenhetshotell i Villach har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.