LĂ€genhetshotell
Casa Reale
Fotogalleri för Casa Reale





Recensioner
7,4 av 10,
Bra
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

175 Republic St, Valletta
- Place, Malta ExperienceâȘ2 min till fotsâŹ
- Place, Sliema FerryâȘ8 min till fotsâŹ
- Place, Saint Johns Co-CathedralâȘ8 min till fotsâŹ
- Airport, Luqa (MLA-Malta Intl.)âȘ10 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för Amber Suite

Amber Suite
Ăppna alla foton för Saphire Suite

Saphire Suite
Ăppna alla foton för Emerald Suite

Emerald Suite
Ăppna alla foton för Amethyst Suite

Amethyst Suite
Ăppna alla foton för Citrine Suite

Citrine Suite
Ăppna alla foton för Ruby Suite

Ruby Suite
Ăppna alla foton för Onyx Suite

Onyx Suite
Ăppna alla foton för Topaz Suite

Topaz Suite
Ăppna alla foton för Aquamarine Suite

Aquamarine Suite
Ăppna alla foton för Peridot Suite

Peridot Suite
Ăppna alla foton för Diamond Suite

Diamond Suite
Liknande boenden

Palazzo Rosaria Boutique Hotel
Palazzo Rosaria Boutique Hotel
- Frukost ingÄr
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- FöretagstjÀnster
4.7 av 5, EnastÄende, 443 recensioner
Priset Àr 1 895 kr
inklusive skatter och avgifter
5 okt. â 6 okt.
Om boendet
Casa Reale
LÀgenhetshotell med gratis frukost, med promenadavstÄnd till Malta Experience
Detta lÀgenhetshotell erbjuder gÀster gratis frukost. I varje lÀgenhet kan gÀster njuta av memory foam-madrasser och sÀngtillbehör av högsta kvalitet, plus anvÀnda gratis wi-fi och smart-tv med digitalkanaler. Dessutom finns tv, minibar och regndusch.
Casa Reale erbjuder 11 luftkonditionerade rum med minibar och gratis flaskvatten. SÀngarna har memory foam-madrasser och sÀngtillbehör av högsta kvalitet. 40-tums smart-tv med digitalpremiumkanaler och betalfilmer.
Badrummen har dusch med regndusch och gratis toalettartiklar. Detta lĂ€genhetshotell i Valletta erbjuder sina gĂ€ster gratis wi-fi, med en hastighet pĂ„ 100+ Mbps (passar för 1â2 personer eller upp till 6 enheter). StĂ€dning sker dagligen.
Casa Reale ligger nÀra bÄde Malta Experience och Grand Harbour. Detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har 11 rum, vilka stÄtar med minibar och smart-tv, och gÀster fÄr dessutom gratis frukost.
Restaurangalternativ
Gratis kontinental frukost serveras dagligen mellan 08.00 och 10.00.
Rum
Varje lÀgenhet har luftkonditionering och erbjuder bekvÀmligheter som minibar, gratis flaskvatten och gratis tepÄsar/snabbkaffe. HÀr fÄr gÀster tillgÄng till gratis wi-fi och en 40-tumss smart-tv med digitalkanaler och betalfilmer. GÀster sover gott i sÀngar med memory foam-madrasser och sÀngtillbehör av högsta kvalitet och i badrummet finns regndusch och gratis toalettartiklar. LÀgenheten har dessutom telefon.
BekvÀmligheter
- NĂ€ra Malta Experience
- Gratis kontinental frukost
- Gratis wi-fi pÄ rummet
Gratis frukost finns tillgÀnglig dagligen.
GÀster kan Àta gratis kontinental frukost dagligen frÄn 08.00 till 10.00.