Hel lÀgenhet

Shrilok Kutir

2.0-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Shrilok Kutir

Boendets fasad
Platt-tv
Platt-tv
Exteriör
Boendets fasad

Hel lÀgenhet

2 sovrumSovplats för 6139.4 kvm

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
4 Shivalay Township, 4/1, Vidyapati Nagar, Ujjain, Ujjain, MP, 456010
  • Place, Sandipani Ashram
    â€Ș12 min till fots‬
  • Place, Vedh Shala Observatory
    â€Ș3 min med bil‬
  • Place, ISKCON Temple Ujjain
    â€Ș6 min med bil‬
  • Airport, Indore (IDR-Devi Ahilyabai Holkar Intl.)

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela lÀgenheten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Shrilok Kutir

Denna lÀgenhet erbjuder gÀster avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. Varje lÀgenhet har gratis wi-fi och platt-tv.
Shrilok Kutir har 2 rum. Platt-tv finns pÄ rummen. Denna lÀgenhet i Ujjain erbjuder sina gÀster gratis wi-fi.
Shrilok Kutir ligger mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Sandipani Ashram och mindre Àn tre kilometer frÄn ISKCON Temple Ujjain. Denna lÀgenhet med 2 rum erbjuder gÀster bekvÀmligheter som gratis wi-fi pÄ rummet och avgiftsfri parkering.
Rum
Varje lÀgenhet har 2 sovrum. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ Shrilok Kutir har tillgÄng till bland annat gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen. HÀr har du tillgÄng till avgiftsfri parkering.
Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen. Det Àr gratis att parkera.

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i lĂ€genheten: gratis wi-fi
  • TillgĂ€ngligt i vissa allmĂ€nna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

Sovrum

  • 2 sovrum

UnderhÄllning

  • Platt-TV

Husdjur

  • Inga husdjur tillĂ„ts

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 2 enheter

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 11.30. Checka in fram till: nÀr som helst.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GĂ€ster mĂ„ste kontakta boendet i förvĂ€g för incheckningsinstruktioner – vĂ€rden tar emot dig.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

VÀrd möter dig

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀster mÄste kontakta boendet i förvÀg för incheckningsinstruktioner. VÀrden möter gÀsterna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Shrilok Kutir Ujjain
Shrilok Kutir Apartment
Shrilok Kutir Apartment Ujjain