Hel lägenhet
Holideal Casa Gina
Fotogalleri för Holideal Casa Gina





Recensioner
9,09,0 av 10,
Underbart
Hel lägenhet
2 sovrum1 badrumSovplats för 664.9 kvm
Populära bekvämligheter
- Kök
- Tvättmaskin
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
- Uteplats
- Grill
Utforska området

Via Cavalieri di Vittorio Veneto 47, Tremosine, BS, 25010
- Porto di Limone sul GardaPlace, Porto di Limone sul Garda18 min med bil
- Limonaia nel CastelPlace, Limonaia nel Castel18 min med bil
- Ciclopista del GardaPlace, Ciclopista del Garda18 min med bil
- Verona (VRN-Valerio Catullo)Airport, Verona (VRN-Valerio Catullo)120 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Balcone Panoramico sul Garda
Tremosine
Balcone Panoramico sul Garda
Tremosine
- Kök
- Tvättmaskin
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
2.0 av 5, 1 recension
2,0
1 recension

Villa delle Querce
Tremosine
Villa delle Querce
Tremosine
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Tvättjänster
5.0 av 5, Enastående, 1 recension
5
Enastående
1 recension

Villa Vagne Holideal
Tremosine
Villa Vagne Holideal
Tremosine
- Kök
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Extra sängar/spjälsängar

Casa del Borgo Sole
Tremosine
Casa del Borgo Sole
Tremosine
- Kök
- Tvättmaskin
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi

Casa del Borgo il Picchio
Tremosine
Casa del Borgo il Picchio
Tremosine
- Kök
- Parkering ingår
- Uteplats
- Utsikt mot bergen

Holideal Villa Angela Park
Tremosine
Holideal Villa Angela Park
Tremosine
- Kök
- Tvättmaskin
- Parkering ingår
- Uteplats

Holideal Casa Lauretta
Tremosine
Holideal Casa Lauretta
Tremosine
- Kök
- Gratis wi-fi
- Mikrovågsugn
- Extra sängar/spjälsängar

Holideal Casa Barbara
Tremosine
Holideal Casa Barbara
Tremosine
- Kök
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
- Uteplats
Om boendet
Holideal Casa Gina
Rökfria Holideal Casa Gina är en lägenhetsbyggnad med en trädgård, utomhusgrill och ett picknickområde. Parkering ingår. Gäster får även tillgång till bekvämligheter som flerspråkig personal. Lägenheten har 2 sovrum, wi-fi och espressobryggare. Köket har kylskåp, ugn, spishäll, och mikrovågsugn. Städning är inte tillgänglig..
Denna lägenhet har rum med espressobryggare och kaffe- och tebryggare. Rummen har balkonger. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med kylskåp, spishäll, mikrovågsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar eller dusch, bidéer och hårtorkar.
Gäster har tillgång till wi-fi på rummen mot en tilläggsavgift. Platt-tv med satellitkanaler.
Denna lägenhet ligger mindre än 15 minuters bilfärd från Porto di Limone sul Garda och Wind Riders. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, balkong och kylskåp.
Rum
Lägenheten har uppvärmning, kök och balkong, och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Här finns en platt-tv med satellitkanaler, och gäster håller sig uppkopplade med wi-fi. I badrummen finns hårtorkar och bidéer. Dessutom ingår bekvämligheter som tvättmaskin och espressobryggare. Ingen städning
På boendet
Gäster på denna lägenhet har tillgång till en terrass, ett picknickområde och utomhusgrillar. Om du kör bil erbjuds avgiftsfri parkering. Flerspråkig personal svarar gärna på dina frågor. Denna lägenhet är en rökfri anläggning och har dessutom en trädgård.
Som gäst på denna lägenhet har du tillgång till en terrass, utomhusgrill och flerspråkig personal. Denna lägenhet lockar med trädgård och picknickområde. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns parkeringsplatser som är gratis.
Denna lägenhet i Tremosine har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.
Hotellbekvämligheter
Internet
- Tillgängligt i lägenheten: wi-fi (EUR 5 per dag)
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Begränsad parkering på området
Familjevänligt
- Spjälsäng: EUR 5 per natt
Kök
- Brödrost
- Diskmaskin
- Espressobryggare
- Grytor och köksredskap
- Kylskåp
- Mikrovågsugn
- Spishäll
- Te-/kaffebryggare
- Ugn
Sovrum
- 2 sovrum
- Lakan tillhandahålls
Badrum
- 1 privat badrum
- Badkar eller dusch
- Bidé
- Dusch
- Handdukar tillhandahålles
- Hårtork
- Toalettpapper
Underhållning
- Platt-tv med satellitkanaler
Utomhus
- Balkong
- Grill
- Picknickområde
- Terrass
- Trädgård
Tvätt
- Tvättmaskin
Komfort
- Värme
Husdjur
- Husdjur välkomna
- Upp till 10 kg per husdjur
- Husdjur bor gratis
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökfritt boende
Tjänster och inrättningar
- Flerspråkig personal
- Ingen städning tillgänglig
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)
- Förbandslåda
Allmän information
- Trädgård
Regler
Incheckning
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 20.00.
Sen incheckning i mån av tillgång
Avgift för sen incheckning: EUR 30.00 för incheckning efter 20.00
Minimiålder för incheckning - 18 år
Utcheckning
Utcheckning innan 10.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [Check-in location: Via Cavalieri Vittorio Veneto, 45 - Tremosine].
Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 20.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar i förväg för att begära wi-fi via bärbart modem (tilläggsavgift).
Husdjur
- Husdjur tillåts utan avgift
- Maxvikt: 10 kg per husdjur
- Begränsningar gäller
- Hör av dig till boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
- Extrasängar finns inte tillgängliga.
- Spjälsängar finns att hyra för EUR 5.0 per natt.
Rökning tillåten
Rökning förbjuden
Betalningstyper
Viktig information
Avgifter
Gäster ska betala följande avgifter på boendet:
- Stadsskatt: 2.00 EUR per person per natt. Skatten gäller inte barn under 14 år.
- Avgift för städning: 50.00 EUR per boende och per vistelse
- Avgift för värme (varierar med årstid): EUR 10.00 per boende per natt
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.
- Avgift för wi-fi på rummet: EUR 5.00 per dag (avgiften kan variera)
- Avgift för sen incheckning: EUR 30.00 för incheckning efter 20.00
- Spjälsäng (babysäng): EUR 5.0 per natt
Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Gäster bör kontakta boendet i förväg för att boka spjälsängar.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetalj: förbandslåda.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Boendet rengörs av städpersonal
Observera att kulturella normer och gästpolicyer kan skilja sig i olika länder och på olika boenden. De policyer som listas är boendets egna.
Detta boende har ingen reception. Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Check-in location: Via Cavalieri Vittorio Veneto, 45 - Tremosine
Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 20.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 20.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen om du har några frågor.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Alla gäster, även barn, måste närvara vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
- Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 5000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.
- Kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen för att ordna för ditt husdjur.
Boendet kallas även
Holideal Casa Gina Apartment Tremosine
Holideal Casa Gina Apartment
Holideal Casa Gina Tremosine
Holideal Casa Gina Apartment
Holideal Casa Gina Tremosine
Holideal Casa Gina Apartment Tremosine
Fler reseidéer
- Hotel Cristina
- Hotel Royal Village
- Hotel Splendid Palace
- Eala My Lakeside Dream – Adults Only
- Camping Park Garda
- Garda Suite Hotel
- Hotel Leonardo da Vinci
- Park Hotel Imperial Centro Tao Natural Medical Spa
- Hotel Villa Dirce
- Hotel Sole - Limone
- Hotel San Pietro
- Hotel Du Lac
- Hotel La Fiorita
- Hotel Mercedes
- Hotel Monte Baldo
- Hotel le Palme
- Hotel Residence La Pertica
- Hotel Residence La Rotonda
- Residence Panorama La Forca
- Residence Casa Gardola