Hel semesterbostad
Casa Vacanze al Mare la Casa del Geco
Fotogalleri för Casa Vacanze al Mare la Casa del Geco





Populära bekvämligheter
- Pool
- Luftkonditionering
- Kök
Utforska området
Tertenia, NU
- KartodromoPlace, Kartodromo20 min till fots
- Cala Goloritze-strandenPlace, Cala Goloritze-stranden
- Foxi MannaPlace, Foxi Manna1 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Nascar Hotel
Nascar Hotel
Baunei
- På privat strand
- Frukost ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
4.8 av 5, Enastående, 70 recensioner
4,8
Enastående
70 recensioner

Marina Torre Navarrese Resort
Marina Torre Navarrese Resort
Lotzorai
- Pool
- Frukost ingår
- Husdjursvänligt
- Gratis wi-fi
4.5 av 5, Underbart, 17 recensioner
4,5
Underbart
17 recensioner

Goloritzè Room and Breakfast
Goloritzè Room and Breakfast
Baunei
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Städning
- Ljudisolerade rum
5.0 av 5, Enastående, 21 recensioner
5
Enastående
21 recensioner

Lanthia Resort
Lanthia Resort
Santa Maria Navarrese
- På privat strand
- Pool
- Frukost ingår
- Spa
4.7 av 5, Enastående, 128 recensioner
4,7
Enastående
128 recensioner

Arbatax Park Resort - Suites del Mare
Arbatax Park Resort - Suites del Mare
Tortoli
- På privat strand
- Pool
- Frukost ingår
- Spa
3.6 av 5, Bra, 5 recensioner
3,6
Bra
5 recensioner

Mediterraneo
Mediterraneo
Baunei
- Frukost ingår
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
4.0 av 5, Väldigt bra, 1 recension
4,0
Väldigt bra
1 recension
Om boendet
Casa Vacanze al Mare la Casa del Geco
Semesterbostad vid vattnet i Tertenia med utomhuspool
Denna semesterbostad är en semesterbostad där gäster erbjuds tillgång till en utomhuspool, en trädgård och utomhusgrill. I semesterbostaden finns tvättmaskin, och köket har kylskåp, mikrovågsugn och diskmaskin. Gäster erbjuds dessutom bekvämligheter som kaffe- och tebryggare och vattenkokare.
Denna semesterbostad har rum med luftkonditionering. Kök har kylskåp, mikrovågsugn, diskmaskin och kaffe- och tebryggare.
Denna semesterbostad har bland annat en utomhuspool.
Denna semesterbostad ligger mindre än två kilometer från Kartodromo och Foxi Manna. Varje semesterbostad har kök, kylskåp och mikrovågsugn.
Rum
Semesterbostaden har luftkonditionering och kök och erbjuder gott om plats med 2 sovrum. Här erbjuds dessutom bekvämligheter som tvättmaskin, kaffebryggare och matbord.
På boendet
På denna semesterbostad har gäster tillgång till en utomhuspool, en terrass och en trädgård. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering i närheten. Denna semesterbostad har dessutom utomhusgrillar.
Bekvämligheter
- Utomhuspool
Som gäst på denna semesterbostad har du tillgång till utomhuspool, en terrass och utomhusgrill. Receptionen har öppet dygnet runt.
Regler
Incheckning
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 19.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år
Utcheckning
Utcheckning innan 10.00
Incheckningsinstruktioner
Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Husdjur
- Inga djur tillåtna
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
Betalningstyper
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetalj: förbandslåda.
Gäster måste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Alla gäster, även barn, måste närvara vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
- Kontanttransaktioner på plats kan inte överskrida EUR 5000, på grund av nationella bestämmelser. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna från din bokningsbekräftelse.
- En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Boendet kallas även
Casa Vacanze Al Mare Casa Geco
Casa Vacanze al Mare la Casa del Geco Tertenia
Casa Vacanze al Mare la Casa del Geco Private vacation home