Hel lägenhet
Apartment near Parliament
3.5-stjärnigt boende
Fotogalleri för Apartment near Parliament





Hel lägenhet
Sovplats för 222 kvm
Populära bekvämligheter
- Kök
- Gratis wi-fi
- Tvättjänster
Utforska området

Shio Chitadze St, 10, Tbilisi, 0108
- Georgiens nationalmuseumPlace, Georgiens nationalmuseum6 min till fots
- FrihetstorgetPlace, Frihetstorget9 min till fots
- Tbilisi stadshusPlace, Tbilisi stadshus11 min till fots
- Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.)Airport, Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.)19 min med bil
Rumsalternativ
Liknande boenden

Hugo Boutique Hotel
Centrala Tbilisi
Hugo Boutique Hotel
Centrala Tbilisi
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Frukost tillgänglig
3.5 av 5, Bra, 2 recensioner
3,5
Bra
2 recensioner
Priset är 1 308 kr
1 308 kr
inklusive skatter och avgifter
9 aug. – 10 aug.

ORBI CITY Hotel Sea View
New Boulevard
ORBI CITY Hotel Sea View
New Boulevard
- Kök
- Tvättmaskin
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
3.6 av 5, Bra, 38 recensioner
3,6
Bra
38 recensioner

Asterion Palace
Tbilisi
Asterion Palace
Tbilisi
- Restaurang
- Gym
- Tvättjänster

Lucky Hotel
Gamla Tbilisi
Lucky Hotel
Gamla Tbilisi
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
Om boendet
Apartment near Parliament
Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds tvättmöjligheter. Lägenheten erbjuder gratis wi-fi, pentry och platt-tv med kabelkanaler. Andra bekvämligheter som dusch och strykjärn/strykbräda finns också.
Denna lägenhet har rum med strykjärn/strykbräda. Rummen i denna lägenhet med 3,5 stjärnor har pentry med grytor/köksredskap. Badrummen har dusch.
Gäster har tillgång till gratis wi-fi (hastighet: 25+ Mbps). 70-centimeters platt-tv med kabelkanaler.
Denna lägenhet ligger i Centrala Tbilisi, mindre än tio minuters promenad från sevärdheter som Rustaveli aveny och Galleria Tbilisi. Varje lägenhet med 3,5 stjärnor har pentry och platt-tv.
Rum
Lägenheten har pentry. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 70-centimeterss platt-tv med kabelkanaler. Lägenheten har dessutom strykbräda.
På boendet
På denna lägenhet har gäster bland annat tillgång till tvättmöjligheter.
På denna lägenhet finns tvättmöjligheter. Receptionen har öppet dygnet runt.
Denna lägenhet i Tbilisi har 3,5 stjärnor och tillåter inte rökning.
Hotellbekvämligheter
Internet
- Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Ingen parkering på området
Kokvrå
- Grytor och köksredskap
Sovrum
- Sovrum
Badrum
- Dusch
Underhållning
- 70-centimeters platt-tv med kabelkanaler
Tvätt
- Tvättmöjligheter
Husdjur
- Inga husdjur eller assistanshundar tillåts
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökfritt boende
Tjänster och inrättningar
- Strykjärn/strykbräda
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)
Regler
Incheckning
Checka in från: 14.30. Checka in fram till: 00.30.
Minimiålder för incheckning - 18 år
Utcheckning
Utcheckning innan 11.30
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
Gäster som planerar att anlända utanför de normala incheckningstiderna kommer att få ett e-postmeddelande inom 48 timmar före ankomst med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphämtning – privat ingång.
Kontakta boendet minst 48 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Åtkomst till boendet
Instruktioner för nyckelupphämtning, privat entré
Husdjur
- Varken husdjur eller assistanshundar är tillåtna på denna lägenhet
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
- Extrasängar finns inte tillgängliga.
- Spjälsängar finns inte tillgängliga.
Rökning tillåten
Rökning förbjuden
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar endast kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 48 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer utanför de vanliga incheckningstiderna måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphämtning. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Bra att veta
- Om du behöver visum för inresa till landet kan vissa boenden hjälpa dig med några av handlingarna som behövs för din ansökan. Boendet kan ta betalt för dessa tjänster även om du avbokar din vistelse. Eventuella avtal görs uteslutande mellan boendet och dig. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna i din bokningsbekräftelse.
- Husdjur och assistanshundar är inte tillåtna på plats.
Boendet kallas även
Near Parliament Tbilisi
Apartment near parliament Tbilisi
Apartment near parliament Apartment
Apartment near parliament Apartment Tbilisi