LĂ€genhetshotell

Apart Hotel 25

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Apart Hotel 25

Balkong
FamiljelÀgenhet - utsikt mot trÀdgÄrden (6) | Vardagsrum | Plasma-tv
FamiljelÀgenhet - utsikt mot trÀdgÄrden (6) | Vardagsrum | Plasma-tv
Terrass/Patio
Exteriör

Recensioner

8,6 av 10,
UtmÀrkt

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Kök
  • TvĂ€ttmaskin
  • Torktumlare
  • Parkering ingĂ„r
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
25 Meskheti St, Tbilisi, Tbilisi, 0144
  • Place, Hualing Tbilisi Sea Plaza
    â€Ș4 min med bil‬
  • Place, Frihetstorget
    â€Ș6 min med bil‬
  • Place, Tbilisi stadshus
    â€Ș6 min med bil‬
  • Airport, Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.)
    â€Ș13 min med bil‬

Rumsalternativ

FamiljelÀgenhet - utsikt mot trÀdgÄrden (6)

  • Utsikt mot trĂ€dgĂ„rden
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-sĂ€ng och 1 enkelsĂ€ng

LĂ€genhet Standard - 1 sovrum - balkong (5)

  • Utsikt mot trĂ€dgĂ„rden
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-sĂ€ng och 1 enkelsĂ€ng

LĂ€genhet - balkong - utsikt mot staden (4)

  • Utsikt mot staden
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 kingsize-sĂ€ng och 1 enkelsĂ€ng

LÀgenhet - utsikt mot innergÄrden (3)

  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 kingsize-sĂ€ng

LĂ€genhet (2)

  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 kingsize-sĂ€ng och 2 enkelsĂ€ngar

LĂ€genhet - 1 sovrum (1)

  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 4 enkelsĂ€ngar

Liknande boenden

Om boendet

Apart Hotel 25

Detta lÀgenhetshotell har en bar/lounge, en snackbar/deli och mikro i allmÀnt utrymme. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och avgiftsfri parkering. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som ett mötesrum, kemtvÀtt och tvÀttmöjligheter. Varje lÀgenhet stÄtar med golvvÀrme (i badrummet) och erbjuder gratis wi-fi och pentry. HÀr har gÀster tillgÄng till tvÀttmaskin/torktumlare och kylskÄp, och kan njuta av vÀlkomnande detaljer som kuddmeny och badrockar. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
Apart Hotel 25 erbjuder 12 luftkonditionerade rum med tvÀttmaskin/torktumlare och gratis flaskvatten. SÀngarna har Tempur Pedic-madrasser samt italienska Frette-lakan och sÀngtillbehör av högsta kvalitet. Kuddmeny finns tillgÀnglig. Rummen pÄ detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har pentry med stor kyl/frys och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar/dusch med regndusch, badrockar, tofflor och gratis toalettartiklar.

GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Plasma-tv finns pÄ rummen. Dessutom har rummen hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. StÀdning sker dagligen.

Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgÀngliga pÄ plats eller i nÀrheten. Avgifter kan tillkomma.
Apart Hotel 25 ligger mindre Àn fem kilometer frÄn Hualing Tbilisi Sea Plaza och Samebakatedralen. Detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor har 12 rum och stÄtar med en bar/lounge, gratis wi-fi pÄ rummet och avgiftsfri parkering.
Restaurangalternativ
Frukostbuffé serveras dagligen mellan 08.00 och 11.00 mot en avgift. BestÀll nÄt gott frÄn rumsservice för att stilla hungern utan att lÀmna rummet, eller slÀck törsten pÄ boendets bar.
Rum
Varje lÀgenhet har luftkonditionering och pentry. En 50-tumss plasma-tv stÄr för underhÄllningen, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. GÀster sover gott i sÀngar med Tempur Pedic-madrasser, italienska Frette-lakan och kuddmenyer, och i badrummen finns regndusch, hÄrtork och gratis toalettartiklar. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som tvÀttmaskin/torktumlare, privat trÀdgÄrd och vattenkokare. StÀdning Àr tillgÀnglig en gÄng per vistelse.
PĂ„ boendet
Apart Hotel 25 erbjuder gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen, mikro i allmÀnt utrymme och ett mötesrum. Kör du bil har du tillgÄng till avgiftsfri parkering. Personalen i receptionen Àr tillgÀnglig dygnet runt och hjÀlper dig gÀrna med bagageförvaring, bokning av guidade turer och biljetter samt kemtvÀtt/tvÀttjÀnster. Detta lÀgenhetshotell med familjevÀnlig profil har dessutom en terrass, tvÀttmöjligheter och en tv i allmÀnt utrymme.
Det finns snackbar/deli pÄ plats. Du kan njuta av en drink pÄ baren/loungen. I allmÀnna utrymmen finns gratis wi-fi. En terrass, utomhusgrill och hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer finns tillgÀngliga pÄ Apart Hotel 25 med familjevÀnlig profil. Det finns parkeringsplatser som Àr gratis.

Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ detta lÀgenhetshotell med 3,5 stjÀrnor i Tbilisi.

Mot en avgift kan gÀster dagligen Àta frukostbuffé och 08.00 till 11.00.
Sen mÄltidsservice tillgÀnglig frÄn rumsservice (under begrÀnsade tider).

HotellbekvÀmligheter

Internet

  • TillgĂ€ngligt i lĂ€genheten: gratis wi-fi
  • TillgĂ€ngligt i vissa allmĂ€nna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det
  • BegrĂ€nsad parkering pĂ„ omrĂ„det

FamiljevÀnligt

  • Aktiviteter med tillsyn för barn (tillĂ€ggsavgift)
  • Barnpassning (tillĂ€ggsavgift)
  • Lekplats

KokvrÄ

  • Delad mikrovĂ„gsugn
  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • Stor kyl/frys
  • TepĂ„sar/snabbkaffe

Matplats

  • FrukostbuffĂ© tillgĂ€nglig dagligen 08.00–11.00 mot en avgift: GEL 25–30 för vuxna och GEL 15–17 för barn
  • En bar/lounge
  • Rumsservice sent pĂ„ kvĂ€llen
  • Snackbar/deli
  • Wet bar

Sovrum

  • ExtrasĂ€ng: GEL 15 per natt
  • Italienska Frette-lakan
  • Kuddmeny
  • Tempur Pedic-madrass

Badrum

  • Badrockar
  • Dusch över badkar
  • GolvvĂ€rme i badrummet
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork
  • Regndusch
  • Schampo
  • Toalettpapper
  • Tofflor
  • TvĂ„l

Utrymmen

  • Gemensamt vardagsrum

UnderhÄllning

  • 50-tums plasma-tv
  • Tv i allmĂ€nna utrymmen

Utomhus

  • Eldstad
  • Gratis ved
  • Grill
  • GĂ„rd
  • Helt inhĂ€gnat
  • PicknickomrĂ„de
  • Terrass
  • TrĂ€dgĂ„rd
  • Utomhusmöbler

TvÀtt

  • KemtvĂ€tt/tvĂ€ttservice
  • TvĂ€ttmaskin/torktumlare
  • TvĂ€ttmedel
  • TvĂ€ttmöjligheter

Arbetsutrymmen

  • ArbetsomrĂ„de för laptop
  • Mötesrum

Komfort

  • FlĂ€kt
  • Luftkonditionering
  • VĂ€rme

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillĂ„tna)

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss
  • Platser anvisade för rökning

TjÀnster och inrÀttningar

  • Bagageförvaring
  • BröllopstjĂ€nster
  • Elektriska adapters
  • Gratis vatten pĂ„ flaska
  • HjĂ€lp med bokning av guidade turer och biljetter
  • MörklĂ€ggningsgardiner
  • Reception öppen dygnet runt
  • Romantiska paket och paket för frieri
  • StrykjĂ€rn/strykbrĂ€da
  • StĂ€dning (varje dag, mot en avgift)

Höjdpunkter i omrÄdet

  • NĂ€ra en tunnelbanestation
  • NĂ€ra en tĂ„gstation
  • NĂ€ra ett outletshoppingcenter
  • NĂ€ra ett sjukhus
  • NĂ€ra ett spa
  • NĂ€ra flygplatsen

Att göra

  • Aktiviteter med tillsyn för barn
  • Kasino i nĂ€rheten

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 12 enheter
  • TrĂ€dgĂ„rd

Regler

Incheckning

Incheckning frÄn 14.00
Sen incheckning i mÄn av tillgÄng
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Personalen i receptionen vÀlkomnar gÀsterna vid ankomst.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Åtkomst till boendet

Bemannad reception

Husdjur

  • Husdjur Ă€r ej tillĂ„tna, men assistanshundar Ă€r vĂ€lkomna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.
  • ExtrasĂ€ngar finns att hyra för GEL 15.0 per natt.
  • SpjĂ€lsĂ€ngar finns att hyra för GEL 25.0 per natt.

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.

  • Avgift för frukostbuffĂ©: GEL 25–30 för vuxna och GEL 15–17 för barn (ungefĂ€rligt pris)
  • Avgift för stĂ€dning: GEL 15 per vecka
  • SpjĂ€lsĂ€ng (babysĂ€ng): GEL 25.0 per natt
  • Avgift för extrasĂ€ng: GEL 15.0 per natt

Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Personalen i receptionen vÀlkomnar gÀsterna vid ankomst.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Bra att veta

  • Om du behöver visum för inresa till landet kan vissa boenden hjĂ€lpa dig med nĂ„gra av handlingarna som behövs för din ansökan. Boendet kan ta betalt för dessa tjĂ€nster Ă€ven om du avbokar din vistelse. Eventuella avtal görs uteslutande mellan boendet och dig. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna i din bokningsbekrĂ€ftelse.

Boendet kallas Àven

Apart Hotel 25 Tbilisi
Apart Hotel 25 Aparthotel
Apart Hotel 25 Aparthotel Tbilisi