Hel semesterbostad
Gonzo Crib
3.5-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Gonzo Crib





Hel bostad
4 sovrumSovplats för 10
PopulÀra bekvÀmligheter
- TvÀttmaskin
- HusdjursvÀnligt
- Pool
- Grill
- Kök
- Uteplats
Utforska omrÄdet

Vosit Vohidov ko'chasi, Tashkent, Tashkent, 100100
- Magic City ParkâȘ19 min till fotsâŹ
- Alisher Navoiys teaterâȘ2 min med bilâŹ
- Amir Timur-monumentetâȘ3 min med bilâŹ
- Tasjkent (TAS-Tasjkent Intl.)âȘ5 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Liknande boenden

Avant Hotel Tashkent Pool&Spa
Avant Hotel Tashkent Pool&Spa
Yakkasaroy distrikt
- Pool
- Frukost ingÄr
- Parkering ingÄr
- Gratis wi-fi
5.0 av 5, EnastÄende, 1 recension
5
EnastÄende
1Â recension
Priset Àr 610 kr
610Â kr
inklusive skatter och avgifter
18 sep. â 19 sep.

VELARA HOTEL
VELARA HOTEL
Yunusobod-distriktet
- Pool
- Frukost ingÄr
- Spa
- Parkering ingÄr
4.5 av 5, Underbart, 6Â recensioner
4,5
Underbart
6Â recensioner
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Gonzo Crib
Villa med privat pool och kök i Tasjkent
Denna villa Àr en villa med en inomhuspool, en trÀdgÄrd och utomhusgrill. Parkering ingÄr. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som ett picknickomrÄde. Villan stÄtar med privat pool och erbjuder gratis wi-fi och kök. HÀr har gÀster tillgÄng till tvÀttmaskin och sittutrymme, och kan njuta av vÀlkomnande detaljer som badrockar och tofflor. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
Denna villa erbjuder 8 luftkonditionerade rum med privata pooler och badrock. Rummen har separat sittutrymme. Platt-tv finns pÄ rummen. Rummen i denna villa med 3,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och grytor/köksredskap. Badrummen har badkar/dusch, tofflor, gratis toalettartiklar och hÄrtorkar.
GÀster har tillgÄng till gratis wi-fi. Skrivbord och telefon finns. Dessutom har rummen strykjÀrn/strykbrÀda och takflÀkt. StÀdning sker pÄ begÀran.
Denna villa har bland annat en inomhuspool.
Denna villa ligger i Yakkasaroy distrikt, en kort promenad frÄn Museum of Applied Art och mindre Àn tvÄ kilometer frÄn Seattle Fredspark. Denna villa med 3,5 stjÀrnor har 8 rum och stÄtar med privata pooler pÄ rummet samt en inomhuspool och gratis wi-fi pÄ rummet.
Rum
Villan har ljudisolering, kök och erbjuder gott om plats med 4 sovrum och sittutrymme. HÀr erbjuds gÀster bÄde platt-tv och gratis wi-fi. I badrummen finns hÄrtorkar, gratis toalettartiklar, badrockar och tofflor. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som privat pool, tvÀttmaskin och vattenkokare. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna villa har tillgÄng till en inomhuspool, en trÀdgÄrd och utomhusgrillar. GÀster har tillgÄng till avgiftsfri parkering, samt flygtransfer till hotellet (tillgÀnglig dygnet runt) för USD 4 per fordon. Denna villa har dessutom ett picknickomrÄde.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi pÄ rummet
- Avgiftsfri parkering
- Inomhuspool
Denna villa lockar med inomhuspool, utomhusgrill och trÀdgÄrd. Flygtransfer till hotellet (tillgÀnglig dygnet runt) erbjuds mot en avgift. Det Àr gratis att parkera.
Rökning tillÄts endast pÄ sÀrskilda platser pÄ denna villa med 3,5 stjÀrnor i Tasjkent.
HotellbekvÀmligheter
Pool/spa
- Inomhuspool
- Privat pool
Internet
- TillgÀngligt i villan: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Transfer frÄn flygplatsen dygnet runt (tillÀggsavgift)
- Avgiftsfri parkering pÄ omrÄdet
Kök
- Diskmaskin
- Elektrisk vattenkokare
- Grytor och köksredskap
- MikrovÄgsugn
- SpishÀll
- Stor kyl/frys
- Ugn
Sovrum
- 4 sovrum
Badrum
- Badrockar
- Dusch över badkar
- Gratis toalettartiklar
- Handdukar tillhandahÄlles
- HÄrtork
- Tofflor
Utrymmen
- Separat sittutrymme
- Vardagsrum
UnderhÄllning
- Platt-TV
Utomhus
- Brygga
- Eldstad
- Gratis ved
- Grill
- Helt inhÀgnat
- PicknickomrÄde
- TrÀdgÄrd
- Utomhusmöbler
TvÀtt
- TvÀttmaskin
Arbetsutrymmen
- Skrivbord
Komfort
- FlÀkt
- Luftkonditionering
- TakflÀkt
- VĂ€rme
Husdjur
- Husdjur vÀlkomna
- Husdjur bor gratis
- Husdjur tillÄtna i vissa rum
Anpassning/tillgÀnglighet
- Platser anvisade för rökning
TjÀnster och inrÀttningar
- StrykjÀrn/strykbrÀda
- StÀdning pÄ begÀran
- Telefon
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
AllmÀn information
- 8 enheter
- Ljudisolering
- StÀdning (pÄ begÀran)
- TrÀdgÄrd
Regler
Incheckning
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Husdjur
- Husdjur tillÄts utan avgift
- Endast vissa rum, begrÀnsningar gÀller
- Du kan be om ett rum dÀr husdjur tillÄts genom att höra av dig till boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
Rökning tillÄten
Rökning tillÄten i avsedda omrÄden
Betalningstyper
Viktig information
Avgifter
GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:
- Stadsskatt: 1.62 USD per person per natt. Skatten gÀller inte barn under 16 Är.
- Avgift för stÀdning: 25 USD per boende och per vistelse
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Extra tillval
De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.
- Avgift för flygtransfer: USD 4 per fordon
Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Om du behöver visum för inresa till landet kan vissa boenden hjÀlpa dig med nÄgra av handlingarna som behövs för din ansökan. Boendet kan ta betalt för dessa tjÀnster Àven om du avbokar din vistelse. Eventuella avtal görs uteslutande mellan boendet och dig. För mer information kan du kontakta boendet med uppgifterna i din bokningsbekrÀftelse.
- Observera att alla betalningar till boendet (vare sig det gÀller kontanta eller icke-kontanta transaktioner) mÄste göras i USD eller EUR, beroende pÄ vad boendet accepterar.
- Husdjur tillÄts endast i vissa rum; andra restriktioner gÀller. Kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekrÀftelsen för att ordna för ditt husdjur.
Boendet kallas Àven
Gonzo Crib Villa Tashkent
Gonzo Crib Villa
Gonzo Crib Tashkent
Villa Gonzo Crib Tashkent
Tashkent Gonzo Crib Villa
Villa Gonzo Crib
Gonzo Crib Villa
Gonzo Crib Tashkent
Gonzo Crib Villa Tashkent