Hel semesterbostad

Villa Blue Sky 2 Zadarvillas

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för Villa Blue Sky 2 Zadarvillas

Villa | 4 sovrum
Villa | 4 sovrum
Villa | 4 sovrum
Villa | 4 sovrum
Villa | 4 sovrum

Hel bostad

4 sovrum2 badrumSovplats för 10130 kvm

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Bubbelpool
  • Gratis wi-fi
  • Uteplats
  • Grill

Utforska omrÄdet

Se pÄ karta
Sveti Filip i Jakov, Zadar
  • Place, Marina Kornati
    â€Ș7 min med bil‬
  • Place, Salvia Spa Medical Wellness
    â€Ș9 min med bil‬
  • Place, Dalmaland
    â€Ș11 min med bil‬
  • Airport, Zadar (ZAD)
    â€Ș25 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela bostaden för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

Villa Blue Sky 2 Zadarvillas

Denna villa har en takterrass, en bubbelpool och en trÀdgÄrd. HÀr ingÄr wi-fi i allmÀnna utrymmen. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som utomhusgrill. Villan har 4 sovrum, privat gÄrd och balkong. Dessutom finns det 2 badrum.
Denna villa har 7 rum. Rummen har balkonger/terrasser.
Denna villa har bland annat en bubbelpool.
Denna villa ligger mindre Àn tio minuters bilfÀrd frÄn Salvia Spa Medical Wellness och Ilirija Aquatic Center. Denna villa med 3,5 stjÀrnor har 7 rum och stÄtar med en bubbelpool och en takterrass.
Rum
Villan har balkong och 2 badrum, och erbjuder dessutom gott om plats med 4 sovrum. Villan har dessutom privat trÀdgÄrd.
PĂ„ boendet
Denna villa erbjuder en takterrass, gratis wi-fi i allmÀnna utrymmen och en bubbelpool. HÀr har gÀster dessutom tillgÄng till en terrass, utomhusgrillar och en trÀdgÄrd.
Som gÀst pÄ denna villa har du tillgÄng till bubbelpool, takterrass och utomhusgrill. Gratis wi-fi finns i allmÀnna utrymmen.

HotellbekvÀmligheter

Pool/spa

  • Bubbelpool

Internet

  • TillgĂ€ngligt i vissa allmĂ€nna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Parkering pĂ„ gatan

Sovrum

  • 4 sovrum

Badrum

  • 2 privata badrum

Utrymmen

  • Vardagsrum

Utomhus

  • Balkong
  • Grill
  • GĂ„rd
  • Takterrass
  • TrĂ€dgĂ„rd

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillĂ„tna)

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 7 enheter
  • TrĂ€dgĂ„rd

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 16.00. Checka in fram till: 00.00.
Kontaktfri incheckning erbjuds
MinimiÄlder för incheckning - 25 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds

Incheckningsinstruktioner

GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg

Husdjur

  • Husdjur Ă€r ej tillĂ„tna, men assistanshundar Ă€r vĂ€lkomna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Avgifter

GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas pĂ„ boendet. Skatten Ă€r sĂ€songsbunden och gĂ€ller inte alltid Ă„ret om. Undantag frĂ„n skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjĂ€lp av uppgifterna i bokningsbekrĂ€ftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: FrĂ„n 1 oktober till 31 mars, EUR 1.50 per person per natt för vuxna. EUR 0.75 per natt för gĂ€ster frĂ„n 12 till 17 Ă„r. Skatten gĂ€ller inte barn under 12 Ă„r of age.
  • Stadsskatt: FrĂ„n 1 april till 30 september, EUR 1.50 per person per natt för vuxna. EUR 0.75 per natt för gĂ€ster frĂ„n 12 till 17 Ă„r. Skatten gĂ€ller inte barn under 12 Ă„r.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

Blue Sky 2 In Turanj
Villa Blue Sky 2 in Turanj Villa
Villa Blue Sky 2 in Turanj Sveti Filip i Jakov
Villa Blue Sky 2 in Turanj Villa Sveti Filip i Jakov
Blue Sky 2 Zadarvillas
Villa Blue Sky 2 in Turanj
Villa Blue Sky 2 Zadarvillas Villa
Villa Blue Sky 2 Zadarvillas Sveti Filip i Jakov
Villa Blue Sky 2 Zadarvillas Villa Sveti Filip i Jakov