Hel lÀgenhet

33 The Bridge Resort

3.5-stjÀrnigt boende

Fotogalleri för 33 The Bridge Resort

TrÀdgÄrd
LÀgenhet Basic | Skrivbord, strykjÀrn/strykbrÀda och sÀngklÀder
LÀgenhet Basic | Eget kök | Stort kylskÄp, mikrovÄgsugn, ugn och spishÀll
LĂ€genhet Basic | Terrass/Patio
LĂ€genhet Basic | Vardagsrum | Platt-tv

Hel lÀgenhet

Sovplats för 6

PopulÀra bekvÀmligheter

  • Pool
  • Kök
  • Grill
  • Luftkonditionering
  • Parkering ingĂ„r
  • Uteplats

Utforska omrÄdet

Map
22 Mc Kenzie Street, St. Lucia, KwaZulu-Natal, 3935
  • The Gallery-St Lucia
    â€Ș18 min till fots‬
  • St Lucia Crocodile Centre
  • St. Lucia Estuary Beach
    â€Ș9 min med bil‬

Rumsalternativ

LĂ€genhet Basic

  • Sovplats för 6

Om boendet

Hela stÀllet

Du har hela lÀgenheten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.

33 The Bridge Resort

LÀgenhet med kök och möblerad terrass i Saint Lucia
Denna lÀgenhet Àr en rökfri anlÀggning och stÄtar med en utomhuspool, en trÀdgÄrd och utomhusgrill. Parkering ingÄr. GÀster fÄr Àven tillgÄng till bekvÀmligheter som flersprÄkig personal. LÀgenheten har stor kyl/frys, ugn, spishÀll och mikrovÄgsugn i köket. GÀster kan slappa framför en platt-tv med satellitkanaler och boendet har Àven middagsplats och vattenkokare. StÀdning Àr tillgÀnglig pÄ begÀran.
Denna lÀgenhet erbjuder 3 luftkonditionerade rum med hÄrtork och strykjÀrn/strykbrÀda. Rummen har inredda terrasser. Rummen i denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har kök med stor kyl/frys, spishÀll, mikrovÄgsugn och separat middagsplats.

Badrummen har badkar och dusch. Platt-tv med satellitkanaler. StÀdning sker pÄ begÀran.

Denna lÀgenhet har bland annat en utomhuspool.
Denna lÀgenhet ligger mindre Àn tvÄ kilometer frÄn The Gallery-St Lucia och mindre Àn tre kilometer frÄn St. Lucia Estuary Beach. Denna lÀgenhet med 3,5 stjÀrnor har 3 rum, vilka stÄtar med bekvÀmligheter som kök, inredda terrasser och separat middagsplats.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering, kök och möblerad terrass, och erbjuder gott om plats med middagsplats. GÀster kan koppla av vid en platt-tv med satellitkanaler. HÀr erbjuds dessutom bekvÀmligheter som vattenkokare, takflÀkt och strykbrÀda. StÀdning pÄ begÀran
PĂ„ boendet
GÀster pÄ denna lÀgenhet har tillgÄng till en utomhuspool, utomhusgrillar och en trÀdgÄrd. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering. FlersprÄkig personal svarar gÀrna pÄ dina frÄgor.
BekvÀmligheter
  • Avgiftsfri parkering
  • Utomhuspool
Som gÀst pÄ denna lÀgenhet har du tillgÄng till utomhuspool, utomhusgrill och flersprÄkig personal. Receptionen har öppet dygnet runt.Det Àr gratis att parkera.

Denna lÀgenhet i Saint Lucia har 3,5 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.

SprÄk

Afrikaans, engelska och zulusprÄket

HotellbekvÀmligheter

Strand

  • Strand i nĂ€rheten

Pool/spa

  • Utomhuspool

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering pĂ„ omrĂ„det

Kök

  • Brödrost
  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • MikrovĂ„gsugn
  • SpishĂ€ll
  • Stor kyl/frys
  • Ugn

Sovrum

  • Lakan tillhandahĂ„lls

Badrum

  • Handdukar tillhandahĂ„lles
  • HĂ„rtork
  • Privat badrum
  • Separat badkar och dusch

Utrymmen

  • Separat middagsplats

UnderhÄllning

  • Platt-tv med satellitkanaler

Utomhus

  • Grill
  • Möblerad terrass
  • TrĂ€dgĂ„rd

Arbetsutrymmen

  • Skrivbord

Komfort

  • Luftkonditionering
  • TakflĂ€kt

Husdjur

  • Inga husdjur tillĂ„ts

Anpassning/tillgÀnglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

TjÀnster och inrÀttningar

  • FlersprĂ„kig personal
  • StrykjĂ€rn/strykbrĂ€da
  • StĂ€dning pĂ„ begĂ€ran

Höjdpunkter i omrÄdet

  • NĂ€ra havet

SĂ€kerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet – övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon rökdetektor pĂ„ boendet)

AllmÀn information

  • 3 enheter
  • StĂ€dning (pĂ„ begĂ€ran)
  • TrĂ€dgĂ„rd

Regler

Incheckning

Checka in frÄn: 14.00. Checka in fram till: 00.00.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.

Husdjur

  • Inga djur tillĂ„tna

Barn och extrasÀngar

  • Barn Ă€r vĂ€lkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfÀllet.

  • Avgift för stĂ€dning: ZAR 100 per dag

Den hÀr listan Àr inte nödvÀndigtvis fullstÀndig. Avgifter och depositioner kan Àndras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hÄlla koll pÄ

Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ÖvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Det hÀr boendet har utomhusomrÄden sÄsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte Àr lÀmpliga för barn. Om du har frÄgor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekrÀfta att de kan ta emot dig i ett lÀmpligt rum.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.

Boendet kallas Àven

33 The Bridge Resort Apartment
33 The Bridge Resort St. Lucia
33 The Bridge Resort Apartment St. Lucia