Billiga hotell i Setor Residencial Leste - Buritis II - 121 att välja från
Hotell från 386 kr
Kolla hotellpriser i Setor Residencial Leste - Buritis II
Setor Residencial Leste - Buritis II hotell

Royal Tulip Brasilia Alvorada

Brasilia Palace Hotel

GoldMen Business Hotel Brasília

Golden Tulip Brasilia Alvorada

Motel Colorado

Life resort

Hotel Sobradinho

OZPED Flats Particulares Life Resort

The Sun flat

The Sun Resort

Brisas do Lago - apartamento 1

Villaggio dos Pássaros

Alvimar Hotel

OZPED Flats Particulares Brisas do Lago

The Sun Resort - Super Apartamento de 2 Quartos
Var ska jag boka hotell i Setor Residencial Leste - Buritis II?
När du bestämt dig för att resa till Setor Residencial Leste - Buritis II erbjuder MrJet olika verktyg som hjälper dig hitta det bästa hotellet för dig i området, till det bästa priset. Du kan kika på områdets hotell på en detaljerad karta, så att du kan välja det som har bäst läge för din resa. Dessutom kan du se hotellrecensioner som skrivits av gäster som rest till Setor Residencial Leste - Buritis II. Det finns till och med en funktion som låter dig filtrera urvalet av hotell utefter vilka som ligger nära de populäraste sevärdheterna i Setor Residencial Leste - Buritis II.
Hur tar jag mig till Setor Residencial Leste - Buritis II?
Varifrån du än kommer kan MrJet hjälpa dig ta dig till ditt hotell i Setor Residencial Leste - Buritis II. Till att börja med erbjuder vi ett stort urval flyg, så du kan landa på närmaste flygplatsen till det bästa priset. Sedan är det enkelt att ta sig till Setor Residencial Leste - Buritis II från flygplatsen. Sök och boka något av våra hyrbilserbjudanden så kan du själv ta dig till hotellet, snabbt och smidigt. Med bil har du möjlighet att utforska Setor Residencial Leste - Buritis II och närområdet. Kom ihåg att MrJets hotellbeskrivningar har information om parkering som kan vara bra att kika på innan du ger dig av från flygplatsen.
Vad finns det att göra i Setor Residencial Leste - Buritis II?
Det finns gott om saker att göra i Setor Residencial Leste - Buritis II - speciellt om man räknar med att koppla av och inte göra något särskilt på hotellet. Om du vill ha fler tips kan du gå till sidan Saker att göra där vi samlat några av de bästa aktiviteterna i Setor Residencial Leste - Buritis II och runt omkring. Så vare sig du är ute efter spänning och underhållning, lärdom eller avkoppling kan MrJet hjälpa dig att få ut det mesta av din resa till Setor Residencial Leste - Buritis II.
Senaste Setor Residencial Leste - Buritis II hotellrecensioner från resenärer som duRecensioner som verifierats av MrJet

Brasilia Palace Hotel
"Detta är Brasílias första hotell som är ritat av arkitekten Oscar Niemeyer och har en historia med många kända gäster. Hotellet ligger avskilt i förhållande till övriga hotell, nära presidentens bostad och precis vid stadens sjö. Det gör att området är väldigt naturskönt och man kan gå ner och se solnedgången vid strandkanten. Det finns också många olika fåglar, bland annat påfåglar, runt hotellet. Att bo här blir därmed en trevlig inramning till ett besök i Brasília och även en del av upplevelsen. Övriga besökare är i stor utsträckning på tjänsteresa. Rummen är stora men något slitna, men när vi var där pågick renoveringen av några rum så det åtgärdas sannolikt. Frukosten på hotellets restaurang är utmärkt och middagen likaså. Utanför hotellet finns en pool med servering från restaurangen samt även en ångbastu. Trots det avskilda läget var det mycket lätt att få tag i transport/Uber."

Royal Tulip Brasilia Alvorada
"Allting var perfekt "
