Hel semesterbostad

Villa Sanibel 2B

4.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Villa Sanibel 2B

Ett flygbildsfoto av en kustort med villor som ligger vid stranden, en swimmingpool och en väg som går parallellt med stranden.
Ett kök med en bänkskiva i granit, trästolar, en mikrovågsugn och ett kylskåp.
Ett sovrum med en säng, sängbord, en bänk, en byrå, en spegel och en tv.
Ett modernt vardagsrum med en lädersoffa, en platt-TV, ett soffbord och en matplats med stolar och en glasdörr som leder ut till en balkong.
Ett bord med glasskiva och stolar på en balkong med utsikt över en swimmingpool och palmer.

Hel bostad

2 sovrum2 badrum

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Grill

Utforska området

Se på karta
2321 West Gulf Drive, Sanibel, FL, 33957
  • Place, Sanibel Island Southern Beach
    ‪8 min till fots‬
  • Place, J. N. Ding Darling National Wildlife Refuge
    ‪12 min till fots‬
  • Place, Periwinkle Way
    ‪2 min med bil‬
  • Airport, Fort Myers, FL (RSW-Southwest Florida Intl.)
    ‪51 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Hela stället

Du har hela bostaden för dig själv och delar den endast med andra gäster i ditt sällskap.

Villa Sanibel 2B

Denna villa är en rökfri anläggning som erbjuder gäster en utomhuspool, utomhusgrill och avgiftsfri parkering. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Villan ståtar med privat bubbelpool och erbjuder gratis wi-fi och 2 badrum. Dessutom finns det platt-tv. Städning är inte tillgänglig..
Denna villa har rum med privata bubbelpooler. Platt-tv finns på rummen. Denna villa i Sanibel erbjuder sina gäster gratis wi-fi.
Denna villa har bland annat en utomhuspool.
Denna villa ligger i Mid Island, en kort promenad från sevärdheter som Sanibel Island Southern Beach och J. N. Ding Darling National Wildlife Refuge. Varje villa med 4 stjärnor har privat bubbelpool och platt-tv.
Rum
Villan har uppvärmning, 2 badrum och gott om plats med 2 sovrum. Här erbjuds gäster både platt-tv och gratis wi-fi. Villan har dessutom privat bubbelpool. Ingen städning
På boendet
Gäster på denna villa har tillgång till en utomhuspool, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och utomhusgrillar. Om du kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
På denna villa har gäster tillgång till utomhuspool och utomhusgrill. I allmänna utrymmen finns gratis fast internetuppkoppling och wi-fi. Det är gratis att parkera.

Denna villa i Sanibel har 4 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Strand

  • På stranden

Pool/spa

  • Privat bubbelpool
  • Utomhuspool

Internet

  • Tillgängligt i villan: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 2 badrum
  • Handdukar tillhandahålles

Underhållning

  • Platt-TV

Utomhus

  • Grill

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Ingen städning tillgänglig

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00
Kontaktfri incheckning erbjuds
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00
Kontaktfri utcheckning erbjuds

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

  • Inga djur tillåtna

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet rengörs av städpersonal
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendet kallas även

Villa Sanibel 2B Villa
Villa Sanibel 2B Sanibel
Villa Sanibel 2B Villa Sanibel