Hel lÀgenhet
I tre Golfi Captain Alexander
Fotogalleri för I tre Golfi Captain Alexander





Hel lÀgenhet
1 sovrumSovplats för 440 kvm
PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

Via Mondello 8, San Vito Lo Capo, TP, 91010
- Place, Chiesa MadreâȘ3 min till fotsâŹ
- Place, San Vito Lo Capo strandâȘ3 min till fotsâŹ
- Place, Spiaggia Attrezzata per disabiliâȘ8 min till fotsâŹ
- Airport, Palermo (PMO-Punta Raisi)âȘ117 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Om boendet
I tre Golfi Captain Alexander
Rökfria I tre Golfi Captain Alexander Àr en lÀgenhetsbyggnad med parkering och flersprÄkig personal. LÀgenheten har platt-tv med digitalkanaler, och köket har stor kyl/frys, ugn och spishÀll. HÀr erbjuds gÀster tvÀttmaskin och sittutrymme, samt bekvÀmligheter som möblerad terrass och regndusch.
Denna lÀgenhet har luftkonditionerade rum med hÄrtork. Rummen har inredda terrasser. Rummen har separat sittutrymme. Kök har stor kyl/frys, spishÀll och grytor/köksredskap.
Badrummen har dusch med regndusch och bidéer. Platt-tv med digitalkanaler.
Denna lÀgenhet ligger mindre Àn fem minuters promenad frÄn Chiesa Madre och Helgedomsplatsen. Varje lÀgenhet har kök, möblerad terrass och sittutrymme.
Rum
LÀgenheten har luftkonditionering, kök och möblerad terrass, och erbjuder gott om plats med sovrum och sittutrymme. GÀster kan koppla av vid en platt-tv med digitalkanaler. I badrummen finns regndusch, hÄrtorkar och bidéer. LÀgenheten har dessutom tvÀttmaskin.
PĂ„ boendet
Parkering Àr tillgÀnglig för EUR 2 per dag. FlersprÄkig personal svarar gÀrna pÄ dina frÄgor.
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till flersprÄkig personal. Receptionen har öppet dygnet runt.Det finns tillgÀngliga parkeringsplatser mot en avgift.
Denna lÀgenhet i San Vito Lo Capo tillÄter inte rökning.