Hel lÀgenhet
APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS
Fotogalleri för APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS





PopulÀra bekvÀmligheter
Utforska omrÄdet

CR PLAYAS DEL VIENTO, SN, San Bernardo del Viento, CĂłrdoba, 231509
- Place, Puente Piedra
- Place, San Bernardo del Viento turistbryggaâȘ8 min med bilâŹ
- Place, Ler vulkanenâȘ9 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Ăppna alla foton för LĂ€genhet

LĂ€genhet
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Comfort

LĂ€genhet Comfort
Ăppna alla foton för LĂ€genhet Basic

LĂ€genhet Basic
Liknande boenden

CASA ORIGEN BOUTIQUE
CASA ORIGEN BOUTIQUE
- PĂ„ privat strand
- Pool
- Bubbelpool
- Frukost ingÄr
4.0 av 5, VĂ€ldigt bra, 2Â recensioner
Priset Àr 1 134 kr
24 mars â 25 mars
Om boendet
APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS
APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS Àr en lÀgenhetsbyggnad med en utomhuspool och avgiftsfri parkering. Varje lÀgenhet har gratis wi-fi.
APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS har 5 rum. Denna lÀgenhet i San Bernardo del Viento erbjuder sina gÀster gratis wi-fi, med en hastighet pÄ 50+ Mbps.
Denna lÀgenhet har bland annat en utomhuspool.
APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS ligger mindre Àn fem kilometer frÄn Puente Piedra och San Bernardo del Viento turistbrygga. Denna lÀgenhet med 5 rum har bekvÀmligheter som en utomhuspool, gratis wi-fi pÄ rummet och avgiftsfri parkering.
Rum
GÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi.
PĂ„ boendet
GÀster pÄ APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS har bland annat tillgÄng till en utomhuspool. Om du kör har du tillgÄng till avgiftsfri parkering.
PÄ APARTAMENTOS EN PALMAR DE LOS VIENTOS har gÀster tillgÄng till utomhuspool. Receptionen har öppet dygnet runt.Det Àr gratis att parkera.








